1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. BİM (9-16 Kasım) aktüel ürünlerde bu hafta ne var? BİM'e bu hafta neler geliyor?

BİM (9-16 Kasım) aktüel ürünlerde bu hafta ne var? BİM'e bu hafta neler geliyor?

BİM 9-16 Kasım satışa sunulacak aktüel ürünler kataloğu burada. Peki BİM'de bu hafta hangi ürünler satışa çıkıyor? Bu hafta BİM markette hangi ürünler indirimde? 9 Kasım-16 Kasım haftası BİM aktüel kataloğu detayları haberimizde…

BİM (9-16 Kasım) aktüel ürünlerde bu hafta ne var? BİM'e bu hafta neler geliyor?

Bim 9 Kasım 2018 Aktüel Ürünleri neler?9 Kasım 2018 Bim Kataloğu Kampanyaları nasıl? Bim Aktüel 9 Kasım Broşürü tüketiciye hangi avantajları sunacak?BİM, Türkiye’ de en çok şubesi bulunan  marketlerin başında geliyor. Bim marketleri diğer benzer marketlere göre kendi ürettiği pek çok muadil ürünü kaliteden ödün vermeden cazip fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor.

9 KASIM 2018 BİM AKTÜEL ÜRÜNLER

BİM 9 KASIM 2018 AKTÜEL ÜRÜNLERİ detaylarında bu hafta tüketiciyi birbirinden muhteşem avantajlı ürün ve kampanyalar karşılayacak. BİM MARKET reyonlarında dönemsel talep ve ihtiyaçlarınıza göre indirimli ürünleri görmeniz ve alışverişin avantajlı yönleri ile bütçenizi sarsmadan satın almanızı kolaylaştıran kredi kartı ile alışveriş ve taksit imkanı yine BİM 9 KASIM AKTÜEL KATALOĞU ile müşterilerine sunulacak ayrıcalıklar arasında diyebiliriz. Ayrıca içinde bulunduğumuz ekonomik krizin topluma etkisini azaltmak maksadı ile tüketici bütçesine destek amaçlı ekstra olarak fiyatlarda çok büyük indirimlerin etiketlere yansıması da ayrıca sevindirici. İşte tüm bu detayları 9 Kasım 2018 Cuma günü başlayacak olan ürün ve indirimler nelerdir bakalım ve Bim 16 Kasım Aktüel listesinde görmek istediğiniz ürünleri de ayrıca yorum bölümünde talep edebilirsiniz.

BİM 9-16 aktüel ürünlerde bu hafta ne var? BİM'e bu hafta neler geliyor?BİM 9-16 aktüel ürünlerde bu hafta ne var? BİM'e bu hafta neler geliyor?

16 KASIM 2018 BİM AKTÜEL ÜRÜNLER

BİM 16 KASIM 2018 AKTÜEL ÜRÜNLERİ nelerdir sorusunun cevabına baktığımızda bu hafta yine müşterilere muhteşem fırsatların sunulacağını söyleyebiliriz.İşte BİM YENİ KATALOG ilk sayfasında yine Anneler ve anne adaylarının beklediği fırsat ürünleri içerisinde 2 yıl garantili 15 kg taşıma kapasitesine sahip tam kapanabilen rüzgarlık ayarlanabilir sır ayar bölümü özellikli Baston Bebek Arabası 150 TL. Çift yönlü kullanım imkanı ve Dijital Platform 2.4 frenkans aralığı harici çalma ve çağrı fonksiyonu özelliği ile 2 yıl garantili Bebek Telsizi ise sadece 149 TL. üstelik bu ürünleri BİM KATALOG kampanya avantajı olarak kredi kartına 6 taksit imkanı ile alabileceksiniz.

BİM AKTÜEL 16 KASIM CUMA kampanya detay incelememize yine Bebek Ürünleri ile devam ediyoruz. Slepy Bebek Bakım Örtüsü 9,95 TL.Pilsan güvencesi ile Pratik Mama Sandalyesi 60 TL.Bebek Tekstil ve Giyim Ürünleri grubunda ise Lisanslı Çocuk Yağmurluk 35 TL.Bebek Uyku Tulumu 23 TL.Bebek Bakım Çantası 13 TL.Bebek Panduf 16 TL. Lisanslı 2’li Bebek Alt 12,50 TL. Pamuklu Bebek Battaniyesi 15 TL.Bebek Lisanslı Body 2’lü set 12,50 TL.Lisanslı Çocuk Önlük 2’li set 8,50 TL.Emzik 3,50 TL. Biberon 6,50 TL. indirimle Bim 16 Kasım Aktüel Ürünleri arasında kendini gösteriyor. BİMDE BU HAFTA başka hangi fırsat ürünleri var derseniz? Güç kontrol ve sıcaklık kontrol ışığı ayarlanabilir sıcaklık ve zamanlıyıcı 6 adet yoğurt kabı ile Yoğurt Makinesi 100 TL. indirimle dikkatlerinizden kaçmayacak fırsat ürünü. Ayrıca; Lukel Mini Ayak Sobası 40 TL. BİM Küçük Ev Aletleri grubunda beklenen fırsat ürünleri arasında Phılıps kalite güvencesi ile Power Life Plus Buharlı Ütü 149 TL. Şık Tasarımı ile 2 yıl garantili Fakir Elektrikli Kahve Cezvesi 60 TL. Züccaciye Grubu BİM AKTÜEL ÜRÜNLERİ olmazsa olmazlarından diyebiliriz. İşte Bu hafta reyonlarda Chefs fırtınası esecek 6’lı Yuvarlak Prosiyonluk Güveç 7 TL.Chefs Tek fiyat Mini Teflon Çeşitleri 13,50 TL.Balık tavası 45 TL.Çiğ Köfte Tepsisi 16 TL.Granit Efektli Tava 35 TL. ve daha fazlası BİM reyonlarında sizleri bekliyor olacak. Ayrıca BİM AKTÜEL 23 KASIM 2018 ÜRÜNLERİ listesinde görmek istediğiniz fırsat ürünleri öneri ve taleplerinizi yorum bölümünde bize yazabilirsiniz.

bim-20-kasim-2018-aktuel-2.jpgbim-aktuel-13-kasim-2018-sayfa1.jpgbim-aktuel-16-kasim-2018-sayfa-1.jpgBİM 9-16 aktüel ürünlerde bu hafta ne var? BİM'e bu hafta neler geliyor?

 

BİM MARKETLERİ HAKKINDA

Faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlayan BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin mümkün olan en uygun fiyat ve en yüksek kaliteyle tüketiciye ulaştırılmasıdır.
Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünü yaklaşık 600 ürünle sınırlı tutmakta ve çok sayıda özel markalı ürüne sahip olmayı hedeflemektedir.
BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2016 yılında da sürdürmüştür; Yıl içinde beş yeni bölge merkezinin yanısıra 630 (+12 FİLE) yeni mağaza açarak mağaza sayısında yaklaşık %10 oranında büyüme kaydeden BİM, 2016 yıl sonu itibariyle Türkiye’de 5.602 (FİLE ile 5.623) mağaza sayısına ulaşmıştır. BİM, gelişimini, kalite anlayışından ve müşteri memnuniyeti önceliğinden vazgeçmeksizin, etkin maliyet yönetimi politikasıyla sürdürmektedir.

Uluslararası bir şirket olma vizyonuyla hareket eden BİM yeni ülkelere açılmakla ilgili çalışmalarına devam etmektedir. BİM 2016 yılında 50 yeni mağaza açarak 329 mağazaya ulaştığı Fas operasyonlarını tüm hızıyla sürdürmektedir. 2016 yılında ikinci yurt dışı operasyonu olan Mısır’da 75 yeni mağaza açan BİM kısa süre içinde bu ülkede 215 mağazaya ulaşmıştır.

BİM, başta müşterileri ve tedarikçileri olmak üzere tüm paydaşlarıyla kurduğu güvene dayalı ilişkiler ve çalışanlarının kusursuz hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

BİM HİZMET FELSEFESİNİ ÖZETLEYEN BAŞLIKLAR:

BİM için müşterilerinin menfaati, kısa vadeli yüksek kârdan daha önemlidir.

BİM, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunar.

BİM müşterileri, memnun kalmadıkları ürünleri tartışmasız iade edebilirler.

BİM, müşterileri için yüksek kaliteli ürünleri özel olarak ürettirir.

BİM müşterileri, ambalaja ve markaya değil ürünün kendisine para öderler.

BİM, ürünleri koliler içinde teşhir eder, gereksiz mağaza maliyetlerinden kaçınır.

BİM, müşterilerine en yakın noktalarda ve en uygun fiyatlarla mağaza kiralar.

BİM, abartılı reklamlarla ürünlerin fiyatlarını artıracak harcamalar yapmaz.

BİM mağazaları, olabildiğince sade dekore edilir.

BİM mağazalarında, hizmeti aksatmayacak yeterlilikte personel çalışır.

HABERE YORUM KAT