1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bir başarı da atıcılıktan

Bir başarı da atıcılıktan

Bireysel ve takım branşlarında elde ettiği başarılarla adından sıkça söz ettiren Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü'nde bir başarı da atıcılık...

Bir başarı da atıcılıktan

Bireysel ve takım branşlarında elde ettiği başarılarla adından sıkça söz ettiren Manisa Büyükşehir Belediyespor Kulübü'nde bir başarı da atıcılık branşından geldi. Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından düzenlenen Havalı Silahlar Türkiye Kupası'nda yeşil-beyazlı takım adına mücadele eden Gülşen Delen finalde topladığı 240,1 puanla genç bayanlar havalı tüfek kategorisinde Türkiye 2'ncisi oldu.

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu'nun faaliyet programında yer alan Havalı Silahlar Türkiye Kupası 10-14 Ocak tarihleri arasında Mersin Erdemli Atış Poligonunda düzenlendi. Şampiyonada Manisa Büyükşehir Belediyespor adına mücadele eden Gülşen Delen önemli bir dereceye imza attı. Delen, genç bayanlar havalı tüfek kategorisinde 604,4 puanla finale 3'üncü olarak katıldı. Yeşil-beyazlı sporcu final mücadelesinde topladığı 240,1 puanla Türkiye 2'ncisi oldu. Manisa Büyükşehir Belediyespor Atıcılık Branşı Sorumlusu Bora Çaylan, Gülşen Delen'i tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Bir başarı da atıcılıktan

Bir başarı da atıcılıktan

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT