1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Bir Galatasaraylı, Fenerbahçe'ye 500 bin lira bağışladı!

Bir Galatasaraylı, Fenerbahçe'ye 500 bin lira bağışladı!

Fenerbahçe'ye destek kampanyası Win Win'de ortaya çıkan Galatasaray taraftarının, Fenerbahçe'ye 500 bin TL bağışladığı öğrenildi. Serkan Aydın isimli bağışçı, kampanyaya özel tasarlanan 300 TL'lik formadan da 100 tane satın aldığını açıkladı.

Bir Galatasaraylı, Fenerbahçe'ye 500 bin lira bağışladı!

Fenerbahçe'nin organize ettiği fenerol kampanyası ile bağış toplandığı sırada, Galatasaraylı bir taraftar 500 bin tl bağışladığını duyurdu.

TV8 ve FBTV’in ortak yayını ile gerçekleştirilen Win Win (Kazan Kazan) kampanyasında çok sayıda SMS gönderilirken kampanyaya özel olarak tasarlanan ve 23 Fenerbahçe efsanesinin imzalarının yer aldığı 300 TL değerindeki özel forma da satışa sunuldu.

Cem Yılmaz’ın konuk olduğu gecede Başkan Ali Koç da yer alırken yayına Galatasaray taraftarı olduğunu dile getiren iş insanı Serkan Aydın bağlandı. Ali Koç’un daha önce Fenerbahçe’ye 500 bin TL bağışladığını açıkladığı ancak ismini vermediği Galatasaray taraftarının kendisi olduğunu dile getiren Aydın, “ezeli rekabet ve ebedi dostluk” vurgusu yaptı.

Bir Galatasaraylı, Fenerbahçe'ye 500 bin lira bağışladı!

Ali Koç’un da teşekkür ettiği ve stüdyodaki konukların alkışlarını alan Serkan Aydın, centilmence mesajlarının yanı sıra tasarlanan özel formadan 100 adet satın aldığını açıkladı.

 Desteklerin çığ gibi büyüdüğü kampanyaya beklenmedik isimlerde destek veriyor. Fenerbahçe’ye 500 bin lira bağış yapan Galatasaraylı kim? Serkan Aydın kimdir? Herkes bu soruların cevabını araştırıyor. “Fener Ol” nedir? Fener Ol kimler destek verdi? İşte tüm bu soruların yanıtlarını sizler için derledik... 

FENER OL KAMPANYASINDA SON DURUM NE?

FENERBAHÇE’YE 500 BİN LİRA BAĞIŞ YAPAN GALATASARAYLI KİM?

Ali Koç Galatasaraylı taraftarların bile büyük miktarda Fenerbahçe’ye bağış yaptığını söylemişti. Bugün Fenerbahçe’ye bağış yapan o Galatasaraylı isim belli oldu: Serkan Aydın.

TV8 canlı yayınına bağlanan Serkan Aydın “Ben Galatasaray taraftarıyım. Daha önce 500 bin lira bağış yapmıştım Fenerbahçe için. Bugün de 100 forma satın alıyorum” dedi.  

Ali Koç Yüksek Divan Kurulu toplantısında Ali Koç Fenerbahçe’ye bir Galatasaraylı’nın destekte bulunduğundan bahsetmişti. O zamanlar ‘kim bu Galatasaraylı’ sorusu uzun süre gündemi meşgul etmişti. 

SERKAN AYDIN KİMDİR?

Ali Koç’un da teşekkür ettiği ve stüdyodaki konukların alkışlarını alan Serkan Aydın'ın iş adamı olduğu açıklandı.

Bir Galatasaraylı, Fenerbahçe'ye 500 bin lira bağışladı!

FENER OL KAMPANYASINA NASIL BAĞIŞ YAPILIR?

Kulüp yeni sürece destek vermek isteyen taraftarlar için 4 ayrı ödeme yöntemi belirledi.

KREDİ KARTI

Kredi kartı ile kulübe deste olmak isteyenler fenerbahce.org sayfasına girerek 20, 200 ve 500 TL seçeneklerinden birini seçip kart bilgilerini girerek ödeme yapabilecek.

EFT/HAVALE ÖDEMELERİ

İkinci ödeme sistemi ise EFT veya havale olacak. Yine fenerbahce.org üzerinde yer alan banka hesaplarına istenen miktarda ödeme gerçekleştirilebilecek.

SMS YÖNTEMİ İLE ÖDEME

Kulübe cep telefonu aracılığıyla ödeme yapmak isteyenler ise FENER OL yazıp 1907’ye SMS gönderdikleri takdirde 20 TL’lik bağış yapmış olacaklar.

PTT ARACILIĞI İLE ÖDEME

En yakın PTT şubesine giderek kuruma bağıl yapabilecek olan kişiler yurt içi havale gönderim formunu dolduracak ve bağışı gerçekleştirecek. Forma alıcı kısmına Fenerbahçe Spor Kulübü hesap numarası bölümüne ise 1907 yazılması yeterli olacak.

HABERE YORUM KAT