1. HABERLER
  2. FİLM VE DİZİ
  3. Bir Zamanlar Çukurova 100. bölüm full, tek parça izle | Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

Bir Zamanlar Çukurova 100. bölüm full, tek parça izle | Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova 100. bölümle izleyici karşısına çıkıyor. Diziyi kaçırmak istemeyenler için haberimizde Bir Zamanlar Çukurova 100. bölüm full, tek parça izle | Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle linklerine yer verdik...

Bir Zamanlar Çukurova 100. bölüm full, tek parça izle | Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

Perşembe akşamları izleyiciyi ekrana kilitleyen dizi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Diziyi internetten kesintisiz izlemek isteyenler için haberimizde Bir Zamanlar Çukurova 100. bölüm full, tek parça izle | Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle linklerine yer verdik. İyi seyirler...

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 100. BÖLÜM  FULL, TEK PARÇA İZLE | BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM İZLE 

Sevda kızını korumak için, her şeyi göze alır. Konaktan para alıp, onu İstanbul'a götürecektir. Ama işler planlandığı gibi gitmeyince, Sevda için de zor günler başlayacaktır.

Demir için de Züleyha için de artık Sevda, yuvalarını dağıtmak için gizli planlar yapan bir düşmandır! Ailenin büyüğü olarak gördüğü saygıyı kaybedip bir yabancıya dönüşecektir!

Demir, Ümit'in bebeği doğurmaması için her yolu denemeye kararlıdır! Züleyha, bebeği konakta büyütmeyi bile teklif etse Demir'in öfkesi yine tüm Çukurova'yı saracak, Ümit'i dört koldan arayıp bulacaktır! Tüm bu koşturmaca içinde, Sevda, elindeki tek kozu, Züleyha ile ortak oldukları suçu ortaya atar! Bu arada, Demir ve Züleyha henüz bilmese de, Betül ve Şermin de diğer cepheye yardıma başlayacaktır!

Yamanlar, kelimenin tam anlamıyla birbirlerine düşmüşken, şehri donatan ilanlarla Ümit'i ve Sevda'yı kapı dışarı eden Fekeli, konuyla daha fazla ilgilenecek vakit bulamayacaktır. Müjgan'ın kaybının ardından, tüm intikam yeminlerini toprağa gömen Fikret, şimdi kendini bambaşka bir mücadelenin içinde bulacaktır. Önce kapılarını çalan bir avukat sonra da Kerem Ali'nin yaşam mücadelesi içine düşmesi, Fikret, Fekeli ve Lütfiye'nin ocağına da kalbine de yeniden ateş düşürecektir!

Konakta, Sevda ve Ümit'in peşindeki trafik hiç bitmezken, Demir ve Züleyha da bir içeri bir şehre koşturur. Bahçede ise Saniye'yi delirten gelişmeler yaşanacaktır! Cumali, sürekli Üzüm kızın peşindedir. En son Saniye ikisini giderken görünce de konağın içine kadar duyulacak olaylar patlayacaktır!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 100. BÖLÜM  FULL, TEK PARÇA İZLE

ATV BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM CANLI İZLE 

Bir Zamanlar Çukurova 100. bölüm full, tek parça izle | Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izleBir Zamanlar Çukurova 100. bölüm full, tek parça izle | Bir Zamanlar Çukurova son bölüm izle

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT