1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bir zamanlar çukurova 30.bölüm fragmanı! Bir zamanlar çukurova yeni bölüm fragmanı!

Bir zamanlar çukurova 30.bölüm fragmanı! Bir zamanlar çukurova yeni bölüm fragmanı!

Züleyha'yı hastaneden çıkaran demir olanlar için büyük üzüntü yaşamıştır. Hiç bir şeyden haberi olmayan Yılmaz ise yolunu müjgan ile çizmek ister.Hünkar yaptıklarından pişman olmuştur. Züleyha'nın planı? Yeni bölümde neler olacak? İşte Bir zamanlar çukurova yeni bölüm fragmanı!

Bir zamanlar çukurova 30.bölüm fragmanı! Bir zamanlar çukurova yeni bölüm fragmanı!

Züleyha'yı hastaneden çıkaran demir olanlar için büyük üzüntü yaşamıştır. Hiç bir şeyden haberi olmayan Yılmaz ise yolunu müjgan ile çizmek ister.Hünkar yaptıklarından pişman olmuştur. Züleyha'nın planı? Yeni bölümde neler olacak? İşte Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 30.BÖLÜM FRAGMANI

 

EN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

'Seni yanımdan ayırmayacağım!''

Çukurova'da büyük karar zamanı! Demir Yaman, ataları gibi bu toprakları mı koruyacak, yoksa aşkı uğruna her şeyin dağılıp gitmesine müsaade mi edecek? Akıl hastanesinin koridorlarında çığlık çığlığa Züleyha'yı arayan Demir Yaman, "Çok kötü günler bekliyor bizi, keşke zamanı geri alabilsem" diyen annesi Hünkar'ı karşısına mı alacak? Gözü, aşkı Züleyha'dan başka bir şey görmeyen Demir, "Adnan senin oğlun değil" yakarışları karşısında ne yapacak? "Zaferinizin tadını çıkarın" diyen Züleyha, Hünkar'ı saf dışı bırakmak için neler planlıyor? Müjgan'ın güvenini geri kazanmayı başaran Yılmaz'ı kemiren soru işaretleri cevap bulacak mı? Züleyha'nın, Yılmaz'a her şeyi anlattığı mektubu ilk açan kim olacak? Tüm bunlar olurken Gaffur Seher'le daha da yakınlaşıyor. Öyle ki bu artık tehlikeli bir hal almaya başlıyor. Konakta olup biten her şeyden haberi olan Saniye, bu duruma nasıl tepki verecek? Fekeli'ye kimin ateş açtığı gerçeği yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlıyor. Artık neredeyse düzenli olarak görüşmeye başlayan eski aşıklar Fekeli ve Hünkar'ın asıl çabası Çukurova'da huzuru sağlamaktı. Görüşmelerinin sıklaşması eski aşıkları nasıl bir yola doğru sürüklüyor?

28.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukurova’da kilitler vuruluyor! Hünkar’ın ölümden döndürdüğü Züleyha’yı artık daha zor günler bekliyor. Felaketten felakete sürüklenen Züleyha artık yaşamak istemiyor, yaşadığı her saniye onu mahvediyor. 

Hünkar’ın kararıyla akıl hastanesine kapatılan Züleyha, hayatının kalanını orada mı geçirecek? 

Her olayı yakından takip eden Saniye ve Gaffur, konağın büyük bir sırrına daha ortak oluyor. Yamanlar’ın sırlarını, sermayesi gibi kullanmaya meraklı Gaffur, bu sefer hedefine ulaşabilecek mi? Seher, Gaffur’un başına ne çoraplar örecek? 

Olanlardan habersiz ofisinde oturan Demir karşısında Jandarma’yı görünce neye uğradığını şaşırıyor. Hakkında Fekeli’nin evini basıp Yılmaz’ı vurduğuna dair şikayet olan Demir parmaklıklar ardına geçiyor. 

Herkes Demir’i Jandarma’ya kimin şikayet ettiğini merak ediyor, Fekeli ve Yılmaz bile…

Elim bir kazayı daha atlatarak tekrar hayata dönen Yılmaz, gözlerini açar açmaz Müjgan’ı arıyor. Yılmaz, Müjgan’ı bir kez daha geri getirmeyi başarabilecek mi? 

 

HABERE YORUM KAT