1. HABERLER
  2. FİLM VE DİZİ
  3. Bir Zamanlar Çukurova 89. bölüm fragmanı yayınlandı! Benim Demir'den tek isteğim var!

Bir Zamanlar Çukurova 89. bölüm fragmanı yayınlandı! Benim Demir'den tek isteğim var!

ATV ekranlarının büyük ilgiyle izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'nın 89. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Züleyha ve Demir'in arasındaki aşk yeniden alevlenirken, Demir'in Ümit'e sırtını dönmesi onu derinden sarsar. Peki Ümit bu konuda ne yapacak? İşte Bir Zamanlar Çukurova 89. bölüm fragmanı...

Perşembe akşamlarının vazgeçilmez dizisi Bir Zamanlar Çukurova 89. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Züleyha'yı kaybetmenin eşiğinden dönmek Demir'e büyük bir ders olmuştur. Yaşan bu olayın ardından Demir ile Züleyha arasındaki buzların erimesiyle aralarındaki aşk yeniden alevlenir. 

Öte yandan bu aşka tanık olan Ümit, Demir'in de ondan vazgeçmesiyle çılgına döner. Züleyha'nın karşısına çıkan Ümit, hiç beklemediği bir göz dağıyla karşılaşır. Ancak Demir ile Züleyhan'ın bu saadetine Fikret gölge düşürmeye yemin etmiştir. Demir'in kaçırılmasıyla gözler Fikret'in üzerine dikilirken, işin altında babasının katili Fekeli çıkar. Peki, Fekeli'nin planı nedir?

Bir Zamanlar Çukurova 89. bölüm fragmanı yayınlandı! Benim Demir'den tek isteğim var!

Fikret'in bu yaptıklarından rahatsız olan annesi ise bunlara bir durmak demek için oğlunu karşısına alır. Fikret'in cevabı ise herkesi şaşırtır. Demir'den yalnızca bir istediği olduğunu söyleyen Fikret, yalnızca bir kardeşim var desin der. Peki Fikret gerçekten bu cevap karşısında duracak mıdır?

İşte Bir Zamanlar Çukurova 89. bölüm fragmanı...

Damla Korkmaz
Güncel Olaylar Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT