1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Bir zamanlar Çukurova reyting sonuçları

Bir zamanlar Çukurova reyting sonuçları

Reyting sonuçlarında hangi dizi birinci oldu? Reyting sonuçları merakla araştırılıyor. 18 Nisan Perşembe reyting sonuçları açıklandı mı? Reytinglerde hangi dizi birinci oldu? Bir zamanlar Çukurova reyting sonuçları nedir?

Bir zamanlar Çukurova reyting sonuçları

Bir zamanlar Çukurova reyting  sonuçları nedir?  Nisan Perşembe  reyting sonuçları açıklandı mı? Reytinglerde hangi dizi birinci oldu? Bir zamanlar Çukurova mı? Çarpışma mı? Çocuklar duymasın mı? Avlu mu? Bizim hikaye mi?

Bir zamanlar Çukurova reyting sonuçları?

18 Nisan Perşembe reyting sonuçları Atv'nin sevilen dizisi Bir zamanlar Çukurova zirveyi kimseye bırakmadı RTG 13.98  Share  31.62

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

ZÜLEYHA DEMİR'E HER ŞEYİ İTİRAF EDİYOR "ADNAN SENİN OĞLUN DEĞİL"

Züleyha'nın Yılmaz'a yazdığı mektup Yılmaz'a ulaşacak mı? Yılmaz her şeyi öğrenecek mi? 

DEMİR ZÜLEYHA'YI AKIL HASTANESİNDEN KURTARIYOR

Züleyha'yı akıl hastanesinden çıkaran demir kendini suçlu hisseder. Züleyha ise kendisine yapılan bu durumu sindiremez ve planlar yapmaya başlar. Bir yandan oğluna kavuşan züleyha özlemini giderirken diğer yandan Hünkar ile Fekeli hislerine mani olamazlar dağ evinde yakınlaşırlar. Her şeyden habersiz olan Yılmaz ise müjgan ile aralarında ki soğukluğu gidermek için çaba gösterir. Çukurova yine heyecan dolu bir bölümle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA EN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çukurova'da kilitler vuruluyor! Hünkar'ın ölümden döndürdüğü Züleyha'yı artık daha zor günler bekliyor. Felaketten felakete sürüklenen Züleyha artık yaşamak istemiyor, yaşadığı her saniye onu mahvediyor. Hünkar'ın kararıyla akıl hastanesine kapatılan Züleyha, hayatının kalanını orada mı geçirecek? Her olayı yakından takip eden Saniye ve Gaffur, konağın büyük bir sırrına daha ortak oluyor. Yamanlar'ın sırlarını, sermayesi gibi kullanmaya meraklı Gaffur, bu sefer hedefine ulaşabilecek mi? Seher, Gaffur'un başına ne çoraplar örecek? Olanlardan habersiz ofisinde oturan Demir karşısında Jandarma'yı görünce neye uğradığını şaşırıyor. Hakkında Fekeli'nin evini basıp Yılmaz'ı vurduğuna dair şikayet olan Demir parmaklıklar ardına geçiyor. Herkes Demir'i Jandarma'ya kimin şikayet ettiğini merak ediyor, Fekeli ve Yılmaz bile… Elim bir kazayı daha atlatarak tekrar hayata dönen Yılmaz, gözlerini açar açmaz Müjgan'ı arıyor. Yılmaz, Müjgan'ı bir kez daha geri getirmeyi başarabilecek mi?

HABERE YORUM KAT