1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Biran Damla Yılmaz' dan Engin Akyürek'e çağrı: '' Ara beni Engin''

Biran Damla Yılmaz' dan Engin Akyürek'e çağrı: '' Ara beni Engin''

Kırgın Çiçekler dizisiyle ismini duyuran güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz oyuncu Engin Akyürek'e çağrıda bulundu. Güzel oyuncu Akyürek'e hayran olduğunu ve birlikte bir projede yer almayı istediğini belirtti.

Biran Damla Yılmaz' dan Engin Akyürek'e çağrı: '' Ara beni Engin''

Kırgın Çiçekler dizisinde oyunculuğu ve güzelliği ile göz dolduran Biran Damla Yılmaz geçtiğimiz gün katıldığı bir canlı yayında şaşırtıcı açıklamalarda bulundu. Yılmaz Türkiye'de en beğendiği erkek oyuncu sorusu karşısında heyecanını gizleyemedi. Şu sıralar Sefirin Kızı dizisinde Sancar Efe karakteriyle ekranlarda yer alan Engin Akyürek'i çok beğendiğini ve onunla birlikte rol almak istediğini dile getirdi.

biran-damla-yilmaz-1-16-9-1558975646-880x495.jpg

Güzel oyuncunun Engin Akyürek hakkında yaptığı samimi açıklamalar sosyal medya kullanıcılarının da diline dolandı. 

1591183716957.jpg

''ENGİN BANA ULAŞ!''

Biran Damla Yılmaz oyunculuğunun yanı sıra senaryoda yazdığını ve oyunculuğuna hayran olduğu Engin Akyürek'i başrolünde olmasını istediğini dile getirdi. 

birandamlayilmaz-16-9-1559893510.jpg

Oyuncu samimi konuşmasında esprili bir dille Engin Akyürek'e, '' Ara beni Engin..'' diyerek de çağrıda bulunmayı ihmal etmedi. 

5df76a4c5542801f0cb51f44.jpg

ENGİN AKYÜREK KİMDİR?

Engin Akyürek, 12 Ekim 1981 tarihinde Ankara' da doğmuştur. Aslen Erzincan – Tercanlıdır. Babası memur, annesi ise ev hanımıdır. Engin Akyürek'in kendisinden küçük bir de erkek kardeşi var. Çocukluk dönemlerinde futbol oynayan Engin Akyürek'in hayalinde futbolcu olmak varmış. Engin Akyürek, fanatik Beşiktaş taraftarıdır. Liseyi okuduktan sonra Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Bölümününden mezun olmuştur. Engin Akyürek, üniversite yıllarında tiyatro ile ilgilenip, birçok oyunda rol almıştır. 2004 yılında"Türkiye'nin Yıldızları" yarışmasına katılan Engin Akyürek, yarışmada birinci olup sanat dünyasına adım atmıştır. Bu yarışma, hayatının dönüm noktası olmuş ve oyunculuk camiasına girmesine etken olmuştur. Yarışma sonrası kendisine dizi teklifleri geldi. "Yabancı Damat" adlı dizide Kadir rolünü üstlenerek ilk oyunculuk deneyimini kazanmış oldu. Üstün başarısı ve yakışıklılığıyla kendisine hayran kitlesi oluşturdu. En büyük çıkışı Fatmagül'ün Suç Ne? adlı dizisindeki Kerem rolüyle yaptı.

Engin Akyürek 1.87 boyundadır.

engin-akyurek.jpg

BİRAN DAMLA YILMAZ KİMDİR?

Biran Damla Yılmaz, 28 Haziran 1997 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Konservatuar eğitimi alan Biran Damla Yılmaz, kameralar karşısına ilk olarak 2014 yılında yayınlanan Yasak dizisinde canlandırdığı Esma karakteri ile çıkmıştır. Beyaz Yalan, Çılgın Dersane: Ada, Kırgın Çiçekler, Mucize 2 Aşk gibi yapımlarda rol alan Biran Damla Yılmaz, şimdilerde Atv ekranlarında yayınlanan Canevim dizisinde Ceylan karakterine hayat vermektedir. Biran Damla Yılmaz, 1,61 metre boyunda, 54 kilo ve Yengeç burcudur.

birandamlayilmaz-ftog-750x375-c.jpg

HABERE YORUM KAT