1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Birçok erkeğe gasp tuzağı kurdular! Eşiyle yakaladı, uygunsuz görüntülerini çekti

Birçok erkeğe gasp tuzağı kurdular! Eşiyle yakaladı, uygunsuz görüntülerini çekti

Ankara’da bir karı-kocanın da bulunduğu ve birçok erkeğe gasp tuzağı kurdukları ortaya çıkan aralarında tespit edilen 6 şüpheli yakalandı.

Birçok erkeğe gasp tuzağı kurdular! Eşiyle yakaladı, uygunsuz görüntülerini çekti

Mağdur olduğunu iddia eden B.Ç. adlı şahıs polise yaptığı şikayet ile çetenin oyununu ortaya çıkardı

B.Ç.'nin açıklamalarına göre, B.Ç. bundan birkaç ay önce Ankara Ulus’taki bir mekanda Kübra Ç. ile tanıştı. Kübra Ç. geçtiğimiz günlerde B.Ç.’ye mesaj atarak evine davet etti.

UYGUNSUZ GÖRÜNTÜLERİNİ ÇEKTİ

İkili, birlikte içki içip yakınlaştığı sırada içeriye eşi Fatih Ç. ve 4 arkadaşı girdi. Kendisini aldatılmış gibi göstererek agresif tavırlar sergileyen Fatih Ç. önce B.Ç.’nin uygunsuz görüntülerini videoya çekti. Arkadaşlarıyla birlikte darp ettiği B.Ç.’nin cep telefonundan mobil bankacılık üzerinden 30 bin liralık anlık kredi başvurusunda bulunan Fatih Ç. genç adamı, “Görüntülerin elimizde” diyerek tehdit etti. B.Ç. adına kredi başvurusunun onaylanmasının ardından şüphelilerden ikisi evden çıkıp parayı bankamatikten çekti. Olayın ardından hesaplarını kontrol eden B.Ç. 15 bin liranın çekildiğini gördü. Hemen polise giden B.Ç. şüpheliler hakkında şikâyetçi oldu. Gasp bürosu ekiplerinin yaptığı çalışmalar sonucu karı-koca çift ile birlikte hareket ettikleri tespit edilen diğer 4 şüpheli gözaltına alındı.

ŞÜPHELİLER TUTUKLANDI

Şüphelilerin benzer şekilde dört olaya daha karıştıkları ortaya çıktı. Adliyeye sevk edilen 6 şüpheli çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. 

HABERE YORUM KAT