1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. BiTaksi Uygulaması Nedir | Taksiler Bugün 1 TL mi

BiTaksi Uygulaması Nedir | Taksiler Bugün 1 TL mi

İstanbul'da taksi bugün 1 TL! 1 Mart Perşembe günü BiTaksi ile İstanbul'da yapılacak yolculuklarda kullanıcılar yalnızca 1 TL ödeyecek.

BiTaksi Uygulaması Nedir | Taksiler Bugün 1 TL mi

İstanbul'da bugün taksi kullananlara müjde! BiTaksi uygulaması kapsamında 1 MArt perşembe günü yolculuk yapanlar 1 TL ödeyecek.

Yolcu arayan taksicilerle taksi arayan yolcuları buluşturan akıllı telefon uygulaması BiTaksi, büyük bir kampanyaya imza atıyor. Kampanya kapsamında 1 Mart Perşembe günü BiTaksi ile İstanbul’da yapılacak yolculuklarda kullanıcılar sadece 1 TL ödeyecek.

Banka, kredi kartı ya da BKM Express seçeneğiyle taksi çağıran yolcular, indirim kodu girmeksizin 30 TL’ye kadar 1 TL ödeyerek seyahat edebilecek. 30 TL’nin üzerinde yolculuk yapan kullanıcılara ise tutar üzerinden 29 TL indirim uygulanacak.

BiTaksi kullanıcıları kampanyadan bir kez yararlanabilecek. İndirim, BiTaksi ödeme ekranında otomatik olarak anında düşülecek.

NEDİR BU BİTAKSİ UYGULAMASI NE ANLAMA GELİR?

Bitaksi, mobil cihazlar sayesinde taksi kullanıcısının taksiye, taksinin müşteriye hızlı ulaşımını sağlayan şirket. resmi plakalı taksiler ile İstanbul ve Ankara'da kullanımdadır ve büyük şehirlerde yaygınlaşması beklenmektedir

BiTaksi Nedir | Taksiler Bugün 1 TL mi ?

15 MİLYON ÜZERİNDE YOLCULUK GERÇEKLEŞTİRİLDİ

7/24 çalışan müşteri hizmetleri ve uygulama içerisindeki geliştirmelerle BiTaksi, sürücülerin ve kullanıcıların her geçen gün daha iyi ve kaliteli hizmet alması için çalışmalarını sürdürüyor. Ocak 2018 itibariyle indirme sayısı 2.6 milyonu geçen uygulamada, 15 milyonun üzerinde yolculuk gerçekleştirildi.

BiTaksi, taksicilerle yolcuları buluşturarak hızlı ve kolay seyahat ortamı sunan bir akıllı telefon uygulaması. Şehir insanı için yapılan BiTaksi ile kullanıcılar, tek tuşla olduğu yere taksi çağırabiliyor, gelen şoförün adını, puanını, taksinin plakasını ve konumunu ekranda görebiliyor. BiTaksi kullanıcıları, varış noktasını belirleyebiliyor, yolculuk sonunda şoföre puan verebiliyor.

BiTaksi Nedir | Taksiler Bugün 1 TL mi ?

Etiketler :

HABERE YORUM KAT