1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Biz sadece belediye değil büyük bir kenti yönetiyoruz

Biz sadece belediye değil büyük bir kenti yönetiyoruz

Biz sadece belediye değil büyük bir kenti yönetiyoruz

 

Biz sadece belediyeyi değil büyük bir kenti yönetiyoruz

         Pendik belediye başkanı Dr. Kenan şahin  partisi tarafından belediye başkanlığına  tekrardan aday gösterilmesinden sonra ilk toplantısında  ilçenin yerel basınıyla kahvaltıda bir araya geldi.

        Pendik Ak parti SKM başkanı Serkan KAYA’nın başkanlığında yapılan toplantıya yeniden aday gösterilen Dr.Kenan ŞAHİN ilçe başkanı  Turgay KILIÇ   kadın koloları başkanı Ayşer SOY  belediye başkan danışmanı Sadık KOTAN   , basın danışmanları Ekrem OKUTAN , Abdurrahim BAYRAM  katıldı.

      Açılış konuşmasını SKM başkanı Serkan KAYA’nın yaptığı toplantıda  daha sonra söz alan belediye başkan adayı Kenan ŞAHİN’’ beş yıldır belediye başkanlığı yapdıklarını, söyleyen ŞAHİN ,biz sadece belediye başkanlığı yapmadıklarını büyük bir kenti yönettiklerini söyledi. başkan ŞAHİN biz bu beş yıl sürenin sonunda projelerle öncü yatırımlarla lider bir belediye olduk bu çalışmalarla teşkilat gücünü hep arkamızda hissettik biz teşkilatımız Türkiye de çok etkili ve büyük sivil toplum örgütüdür’’  dedi  , ŞAHİN Pendik de geçen seçimlerde olduğu gibi seçimin galibi kendilerinin olacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Ama bu demek değildir ki çalışmaya gerek yok biz bu seçimde daha da çok çalışarak yaptığımız hizmetleri ve yapacağımız hizmetleri halkımıza anlatarak geçen seçimde aldığımız oyu artırarak seçimi kazanmaktır’’  dedi.

HABERE YORUM KAT