1. HABERLER
  2. BİYOGRAFİ
  3. Boğaç Aksoy kimdir? Nereli, kaç yaşında? Hastalığı nedir?

Boğaç Aksoy kimdir? Nereli, kaç yaşında? Hastalığı nedir?

Arka Sokaklar dizisinde Volkan komiser karakterine hayat vermesiyle tanıdığımız Boğaç Aksoy, sosyal medya hesabından rahatsızlığını açıklamasıyla merak konusu oldu. Peki Boğaç Aksoy kimdir? Nereli, kaç yaşında? Hastalığı nedir? Detaylar haberimizde...

Boğaç Aksoy kimdir? Nereli, kaç yaşında? Hastalığı nedir?

Boğaç Aksoy kimdir? Nereli, kaç yaşında? Hastalığı nedir? Soruları İnternet kullanıcıları tarafından sık sık araştırılan başlıklar arasında yer alıyor. Rahatsızlığını açıklamasının ardından araştırılmaya başlanan genç oyuncuya ilişkin detayları haberimizde derledik...

BOĞAÇ AKSOY KİMDİR? NERELİ, KAÇ YAŞINDA?

Boğaç Aksoy 30 Temmuz 1989 İzmit doğumludur. 2006 yılında Fenerbahçe Lisesinden mezun olan ünlü manken ve oyuncu, liseden sonra üniversite eğitimini Haliç Üniversitesi Besyo Antrenörlük bölümünde tamamlamıştır.

Bunların yanında, iki sene profesyonel at biniciliği eğitimi almıştır. Aynı zamanda da iki yıldızlı dalgıçlık belgesine sahiptir. Her zaman eğitimine önem veren ünlü manken ve oyuncu Boğaç Aksoy, oyunculuğunu geliştirebilmek için de Akademi 35 Buçuk Sanat Evi'nde eğitim aldı.

Boğaç Aksoy kimdir? Nereli, kaç yaşında? Hastalığı nedir?

BOĞAÇ AKSOY'UN HASTALIĞI NEDİR?

En son Arka Sokaklar dizisinde rol alan Boğaç Aksoy, lenfomaya yakalandığını duyurdu. Kötü haberi sosyal medya hesabından duyuran genç oyuncu " Sevgili dostlarım. Ne yazık ki uzun zamandır sizinle değilim. Üzülerek söylüyorum ki Lenfoma kanserine yakalandım uzun bir süre daha olamayacağım. Ben en yakın zamanda ayağa kalkmak için elimden geleni yapacağım. Siz de dualarınızı eksik etmeyin. Mesajlarınıza telefonlarınıza dönemezsem de affedin.." ifadelerini kullandı.

nhtnjy-002.jpgBoğaç Aksoy kimdir? Nereli, kaç yaşında? Hastalığı nedir?

LENFOMA KANSERİ NEDİR?

Lenfoma lenfositlerin oluşturduğu bir kanser tipidir. Lenf dokusunun habis tümörüne verilen genel bir isimdir. Kanser ya normal hücrelerin hızla çoğalması veya normal lenfositlere göre daha uzun süre yaşamaları ile oluşur. 

Boğaç Aksoy kimdir? Nereli, kaç yaşında? Hastalığı nedir?

Damla Korkmaz
Güncel Olaylar Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT