1. HABERLER
  2. ÇALIŞMA HAYATI
  3. Boya Üretimi Ve Uygulama Teknisyeni Maaşı Ne Kadar? 2022 İş İlanları ve Maaşları

Boya Üretimi Ve Uygulama Teknisyeni Maaşı Ne Kadar? 2022 İş İlanları ve Maaşları

Boya Üretimi Ve Uygulama Teknisyeni maaşı ne kadar diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Bu içerikte Boya Üretimi Ve Uygulama Teknisyeni iş tanımı, aylık ortalama maaşları, Boya Üretimi Ve Uygulama Teknisyeni iş ilanlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Boya Üretimi Ve Uygulama Teknisyeni Maaşı Ne Kadar? 2022 İş İlanları ve Maaşları

Boya Üretimi Ve Uygulama Teknisyeni görev tanımı nedir, Boya Üretimi Ve Uygulama Teknisyeni ne iş yapar, Boya Üretimi Ve Uygulama Teknisyeni olmak için hangi bölümü okumak gerekir? Boya Üretimi Ve Uygulama Teknisyeni mesleğine sahip olabilmek için hangi belgeler gerekmektedir. Tüm bu bilgileri makalemizde sizler için bir araya topladık.

Boya Üretimi Ve Uygulama Teknisyeni Tanımı;

Boyanın oluşum aşamasından, ambalajlama aşamasına gelinceye kadar bütün aşamalarını takip eden meslek çalışanına boya teknikeri denir. Boya teknikeri boyayla ilgili pek çok bilgiye sahiptir ve bunları bu süreçlerde kullanır

Boya Üretimi Ve Uygulama Teknisyeni Maaşı Ne Kadar? 2022 Boya Üretimi Ve Uygulama Teknisyeni Maaşları

Boya Üretimi Ve Uygulama Teknisyeni maaşı ortalama aylık 4626,5 _TL’dir. En düşük Boya Üretimi Ve Uygulama Teknisyeni maaşı 4253 _TL, En yüksek ise 5000 _TL’dir. Eğer sizde yukarıdaki maaşlar gibi bir maaş almak istiyorsanız. İŞKUR Boya Üretimi Ve Uygulama Teknisyeni iş ilanlarına bakabilir, buradan kariyer planlamanızı yapabilirsiniz.

İşkur Boya Üretimi Ve Uygulama Teknisyeni İş İlanları İçin Tıklayın

kac-para.jpg

Meslek Bilgileri

Meslek Kodu :

3116.22

Meslek Adı :

Boya Üretimi Ve Uygulama Teknisyeni

Grup Bilgileri Meslek Ana Grubu :

Teknisyenler, Teknikerler Ve Yardımcı Profesyonel Meslek Mensupları

Meslek Alt Ana Grubu :

Bilim Ve Mühendislik İle İlgili Yardımcı Profesyonel Meslek Mensupları

Meslek Grubu :

Fizik Ve Mühendislik Bilimleri Teknisyenleri

Meslek Birim Grubu :

Kimya Mühendisliği Teknisyenleri

Gereken Minimum Eğitim Düzeyi :

Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Görev ve İşlem Basamakları :

Boya Üretimi ve Uygulama Teknisyeni; işletmenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, araç, gereç ve ekipmanları etkin bir şekilde kullanarak, işçi sağlığı, iş güvenliği ve çevre koruma düzenlemelerine ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak: vb. görev ve işlemleri yerine getirir.

Güncel Meslek : EVET

YORUM KAT: Yukarıdaki Boya Üretimi Ve Uygulama Teknisyeni maaşlarına ek olarak sizlerde Boya Üretimi Ve Uygulama Teknisyeni mesleğinde aldığınız maaşları yorum bölümünde bizlere  iletebilirsiniz. Sizlerin iletmiş olduğu bilgilerle haberimiz yeniden düzenlenebilecektir. Ayrıca yaptığınız yorumlar diğer okuyucularımızda bu bilgiden istifade edeceklerdir. Yorum bölümümüzden yorum yapmayı unutmayın.

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT