1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Bozulan yollara büyükşehirden hızlı müdahale

Bozulan yollara büyükşehirden hızlı müdahale

Manisa Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı'da elektrik dağıtım firmasının yaptığı alt yapı çalışmasının ardından bozulan yollarda bakım ve onarım...

Bozulan yollara büyükşehirden hızlı müdahale

Manisa Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı'da elektrik dağıtım firmasının yaptığı alt yapı çalışmasının ardından bozulan yollarda bakım ve onarım çalışmasına başladı.

Saruhanlı'da elektrik dağıtım firması tarafından yapılan alt yapı çalışmasının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından bozulan yollarda bakım ve onarım çalışması başlatıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu da mevcut yollarda yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Alt yapı çalışmasının ardından bozulan yolların vatandaşlar için çileye dönüştüğünü belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, "Bozulan yolların üzerine bir de olumsuz hava koşulları eklenince, vatandaşlarımızın çilesi bir kat daha arttı. Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımızın çilesine son vermek için Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün'ün talimatları doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışıyoruz. Bu anlamda tüm personelimizin büyük bir özveri gösterdiğini Saruhanlılı hemşerilerimizle paylaşmak isteriz" dedi.


Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT