1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Brad Pitt, birinin çektiği fotoğrafla yakalandı!

Brad Pitt, birinin çektiği fotoğrafla yakalandı!

Oyuncu ve şarkıcı Alia Shawkat ile birlikte adı anılan Brad Pitt, resim sergisi gezerken görüntülendi. Üstelik bu, aynı mekanda yemek yiyen başka birinin çektiği fotoğraf ile ortaya çıktı.

Brad Pitt, birinin çektiği fotoğrafla yakalandı!

Geçmişinde hoş olmayan bir boşanması olan, dünyaca ünlü oyuncu Brad Pitt, kendisinin çektirmediği bir fotoğrafla basıldı.

Angelina Jolie ile olaylı bir şekilde boşandıktan sonra adı eski eşi Jennifer Aniston ve mücevher tasarımcısı Sat Hari ile anılmıştı. Yakışıklı aktörün şimdi de oyuncu ve şarkıcı Alia Shawkat ile birlikte olduğu konuşuluyor.

55 yaşındaki oyuncunun, hafta başında 30 yaşındaki Alia Shawkat ile Los Angeles'ta bir resim sergisinde birlikte görüntülenmesi, ardından ise bir mekanda yemek yerken fotoğraflarının çekilmesi birliktelik iddialarını güçlendirdi.

Brad Pitt, birinin çektiği fotoğrafla yakalandı!

Just Jared'in haberine göre, Brad Pitt ile 30 yaşındaki oyuncu Alia Shawkat, 16 Kasım'da resim sergisini birlikte gezdikten sonra birlikte akşam yemeği yedi. Uzakdoğulu bir hayranının da, Brad ve Alia’yı yemek yerken görüntülediği iddia ediliyor. Sosyal medyada viral olan fotoğraftaki kadının arkası dönük olduğu için, kişinin Alia olup olmadığı henüz bilinmiyor. Lakin fotoğraftaki şaşkınlık yaratan ifade, tüm gün boyuncu sosyal medyanın en çok paylaşılan karesi oldu…

Brad Pitt, birinin çektiği fotoğrafla yakalandı!

Uzakdoğulu kadının şaşkınlığı sosyal medyaya damga vurdu. Fotoğrafta arkası dönük olan kadının Alia olduğu düşünülüyor…

Brad Pitt, birinin çektiği fotoğrafla yakalandı!

Alia Shawkat kimdir

30 yaşındaki Alia Sahawkat, oyuncu ve film yapımcısı… Aynı zamanda resimle de ilgileniyor. Shawkat ayrıca caz kulüplerinde şarkı da söylüyor. Bitt ile Shawkat önce 21 Eylül'de A Play is a Poem adlı oyunun açılışında, 24 Ekim'de, Mike Birbiglia'nın tek kişilik oyunu The New One'ı oyununda bir araya gelmiş.

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT