1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bugün burada yaşanan tablo AK Parti’deki birlik ve beraberliğin en güzel göstergesidir.

Bugün burada yaşanan tablo AK Parti’deki birlik ve beraberliğin en güzel göstergesidir.

Bugün burada yaşanan tablo AK Parti’deki birlik ve beraberliğin en güzel göstergesidir.

           Aday adaylığı başvurusu yapmak üzere AK Parti Pendik İlçe Başkanlığına giden Başkan Şahin çiçeklerle karşılanırken parti binasında adeta izdiham yaşandı. 

       Pendik Belediye Başkanı Aday adaylığı için AK Parti’ye gelişinde mahalle başkanları, teşkilat üyeleri, gençlik kolları üyeleri ve kadın kolları üyelerini yoğun ilgi gösterdiği başvuru öncesi Başkan Dr.Kenan Şahin alkışlarla karşılandı. Parti binasına girmeden önce dışarıda bekleyen kalabalık Başkan Şahin’i alkışlarla karşıladı. Burada belediye meclis üyeleri ve çok sayıda partili de kendisini i yalnız bırakmadı.


        Aday adaylığı başvuru dilekçesini AK Parti İlçe Başkanı Turgay Kılıç’a sunan Dr. Kenan Şahin, ekibiyle birlikte Pendik için güzel hizmetler vermeye devam etmek için yeniden Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu belirterek, başvurusunun Pendik için hayırlı olması temennisinde bulundu. AK Parti İlçe Başkanı Turgay Kılıç Tarık Ziyansız ve mevcut belediye başkanımız Kenan Şahin olmak üzere iki başvuru gerçekleşti şu ana kadar, Tarık Ziyansız’da 11 yıl birlikte görev yaptığımız iyi bir partili aynı zamanda çalışkan arkadaşımız kendisine başarılar dileriz. Kılıç, mevcut belediye başkanımız 5 yıl boyunca üstün hizmetler yaptı, ekibiyle birlikte kendisine çok teşekkür ediyorum teşikilatım adına, geçtiğimiz 5 yıl boyunca teşkilatımızın başını yere eğecek, bizleri zor durumda bırakacak icraatlar değil tam tersi başımız dik ve teşkilat mensuplarının rahat hareket edebileceği icraatlara imza attı, biz kendisinden çok memnunuz yolu açık ve Allah yardımcısı olsun ifadesinde bulundu. 

     Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin ise, “Bugün burada yaşanan tablo AK Parti’deki birlik ve beraberliğin en güzel göstergesidir. Teşkilat mensuplarına teşekkür ederek sözlerine başlayan Pendik Belediye Başkanı Kenan Şahin, tüzüğümüz gereği aday adaylık başvurunuzu yaptık. Önümüzdeki dönem çalışmalarımıza devam etmek üzere aday adaylık dilekçemizi verdik. Böyle anlamlı bir günde bizleri yalnız bırakmayan teşkilat mensuplarına. Gençlik kollarına, kadın kollarına, meclis üyelerine ve herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Herkes için bu sürecin hayırlı olmasını diliyorum. Allah hakkımızda en hayırlısını nasip etsin ifadesini kullandı.


 

HABERE YORUM KAT