1. HABERLER
  2. SPOR
  3. Bugün hangi maç, hangi kanalda? 20 Mart 2021 Cumartesi hangi maçlar var?

Bugün hangi maç, hangi kanalda? 20 Mart 2021 Cumartesi hangi maçlar var?

Süper Lig'de ve dünyada futbol heyecanı hız kesmeden devam ediyor. Futbolseverler, internet aramalarında 'Bugün hangi maç, hangi kanalda? 20 Mart 2021 Cumartesi hangi maçlar var?' sorularının cevabını araştırıyor. Detaylar haberimizde...

Bugün hangi maç, hangi kanalda? 20 Mart 2021 Cumartesi hangi maçlar var?

"Bugün hangi maç, hangi kanalda? 20 Mart 2021 Cumartesi hangi maçlar var? soruları, futbol heyecanını aralıksız takip etmek isteyen tüm futbolseverlerin en çok araştırdığı soruların başında geliyor. Hafta içi ve hafta sonu Süper Lig'den Premier Lig'e, Ligue 1'den, Serie A'ya, Bundesliga'dan, La Liga'ya, birbirinden heyecanlı futbol karşılaşmaları, futbolseverleri bekliyor. Dünya futbolunda Bugün hangi maç, hangi kanalda? 20 Mart 2021 Cumartesi hangi maçlar var?" oynanacak tüm maçların kanal ve saat bilgilerini haberimizde bulabilirsiniz. Detaylar haberimizde...

BUGÜN HANGİ MAÇ, HANGİ KANALDA? 20 MART 2021 CUMARTESİ  HANGİ MAÇLAR VAR?

13:30

İstanbulspor - Altınordu
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD Bein Sports Max 1

13:30

Ümraniyespor - Balıkesirspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Avaz Bein Sports Max 2

13:30

Gençlerbirliği - Kasımpaşa
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

14:00

Spartak Moskova 2 - Alania Vladikavkaz
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

14:00

Omsk - Volgar Astrakhan
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

14:00

Energetik BGU - Shakhtyor Soligorsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

14:00

Kauno Zalgiris - Riteriai
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

15:00

Tekstilshtik - Neftekhimik
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

15:00

Dinamo Bryansk - Samara
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

15:00

Metz - Rennes
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3 Bilyoner TV

15:00

Chertanovo - Yaroslavl
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

15:00

Hamburg - Heidenheim
Almanya Bundesliga 2
S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV

15:00

Braunschweig - Darmstadt 98
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV

15:00

Erzgebirge Aue - Sandhausen
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV

15:15

Bournemouth - Southampton
İngiltere FA Cup
Tivibu Spor 3 Bilyoner TV

15:30

Brentford - Nottingham Forest
İngiltere Championship
Bein Sports Max 2 Bilyoner TV

16:00

Vicenza - Pescara
İtalya Serie B
Bilyoner TV

16:00

Y.Malatyaspor - Gaziantep FK
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

16:00

Göztepe - Sivasspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00

Nizhny Novgorod - Torpedo Moskova
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

16:00

FK Chayka - Baltika
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV

16:00

FK Panevezys - Banga
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

16:00

Eskişehirspor - Adana Demirspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD Bein Sports Max 1

16:00

Reggiana - Cosenza
İtalya Serie B
Bilyoner TV

16:00

Pordenone - Pisa
İtalya Serie B
Bilyoner TV

16:00

Frosinone - Lecce
İtalya Serie B
Bilyoner TV

16:00

Empoli - Virtus Entella
İtalya Serie B
Bilyoner TV

16:00

Athletic Bilbao - Eibar
İspanya La Liga
Spor Smart CBC Sport Smart Spor HD Bilyoner TV

16:00

Pribram - Brno
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

16:00

FC Vitebsk - Dinamo Minsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

16:45

Al Dhafra - Dubai
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner TV

16:45

Al Ittihad - Khorfakkan
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner TV

17:00

Amiens - Troyes
Fransa Ligue 2
Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

17:00

Slaven Belupo - Istra 1961
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

17:00

Hacken - Vasteraas
İsveç Kupası Yarı Final
Bilyoner TV

17:00

Crotone - Bologna
İtalya Serie A
Bein Sports 3 Bilyoner TV

17:00

Slask Wroclaw - Wisla Plock
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

17:30

Köln - B.Dortmund
Almanya Bundesliga
A Spor S Sport Plus Bilyoner TV

17:30

Werder Bremen - Wolfsburg
Almanya Bundesliga
S Sport Plus Bilyoner TV

17:30

E.Frankfurt - Union Berlin
Almanya Bundesliga
Bilyoner TV

17:30

Bayern Münih - Stuttgart
Almanya Bundesliga
S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV

18:00

Monza - Venezia
İtalya Serie B
Bilyoner TV

18:00

Sabadell - Sporting Gijon
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

18:00

St.Johnstone - Ross Country
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

18:00

Livingston - Hibernian
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

18:00

Kilmarnock - Motherwell
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

18:00

Hamilton - St.Mirren
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

18:00

Dundee United - Aberdeen
İskoçya Premier Lig
Bilyoner TV

18:00

Dunfermline - Inverness
İskoçya Championship
Bilyoner TV

18:00

Ayr - Raith
İskoçya Championship
Bilyoner TV

18:00

Arbroath - Hearts
İskoçya Championship
Bilyoner TV

18:00

Watford - Birmingham
İngiltere Championship
Bein Sports 2 Bilyoner TV

18:00

Barnsley - Sheffield W.
İngiltere Championship
Bein Sports Max 2 Bilyoner TV

18:00

Karvina - Sigma Olomouc
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

18:00

Brest - BATE Borisov
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

18:00

Morton - Queen of South
İskoçya Championship
Bilyoner TV

18:15

Waasland Beveren - St.Truiden
Belçika Pro League
Tivibu Spor 4 Bilyoner TV

18:15

Celta Vigo - Real Madrid
İspanya La Liga
D Smart Youtube S Sport Plus Spor Smart CBC Sport Smart Spor HD Bilyoner TV

18:30

Santa Clara - Tondela
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

18:30

Fortuna Sittard - Utrecht
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

18:30

Paços Ferreira - Moreirense
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV

19:00

LASK - Salzburg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV

19:00

Nice - Marsilya
Fransa Ligue 1
Bein Sports 4 Bilyoner TV

19:00

Nitra - Pohronie
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00

Ruzomberok - Michalovce
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00

Senica - SKF Sered
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00

Zlate Moravce - AS Trencin
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

19:00

Samsunspor - Giresunspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD Bein Sports Max 1

19:00

Trabzonspor - Ankaragücü
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

19:05

Hajduk Split - Sibenik
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV

19:15

Bani Yas - Hatta
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner TV

19:15

Al Wasl - Al Sharjah
BAE Arap Körfez Ligi
Bilyoner TV

19:30

Rakow Czestochowa - Gornik Zabrze
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

19:30

Slovan Bratislava - Zilina
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV

20:00

Zalgiris Vilnius - Hegelmann Litauen
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV

20:00

Spal - Cittadella
İtalya Serie B
Bilyoner TV

20:00

Patronato - Huracan
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

20:00

FC Minsk - Rukh Brest
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV

20:00

Spezia - Cagliari
İtalya Serie A
Bein Sports 3 Bilyoner TV

20:00

Gimnasia - Atletico Tucuman
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

20:15

Arges - Ac. Clinceni
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

20:15

FC Lausanne - St.Gallen
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

20:15

Mallorca - Real Oviedo
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

20:30

Schalke 04 - Monchengladbach
Almanya Bundesliga
S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV

20:30

KAS Eupen - Kortrijk
Belçika Pro League
Bilyoner TV

20:30

Mouscron - Oostende
Belçika Pro League
Bilyoner TV

20:30

Jablonec - Slovan Liberec
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV

20:30

Swansea - Cardiff City
İngiltere Championship
Bein Sports Max 2 Bilyoner TV

20:30

Everton - Manchester City
İngiltere FA Cup
Tivibu Spor 3 Bilyoner TV

20:30

Huesca - Osasuna
İspanya La Liga
Spor Smart CBC Sport Smart Spor HD Bilyoner TV

21:00

Portimonense - Porto
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus Bilyoner TV

22:00

Lech Poznan - Jagiellonia
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV

22:00

Pau - Dunkerque HB
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

22:00

Feyenoord - FC Emmen
Hollanda Eredivisie
Tivibu Spor 4 Bilyoner TV

22:00

Valenciennes - Auxerre
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

22:00

Le Havre - Sochaux
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

22:00

Paris FC - Grenoble
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

22:00

Niort - Toulouse
Fransa Ligue 2
Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV

22:00

Nancy - Clermont
Fransa Ligue 2
Bein Sports 3 Bilyoner TV

22:00

Guingamp - Rodez
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

22:00

Chateauroux - Caen
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV

22:30

Leganes - Fuenlabrada
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

22:30

Lugano - Basel
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV

22:30

Plt. Lasi - Dinamo Bucuresti
Romanya Liga 1
Bilyoner TV

22:45

Inter - Sassuolo
İtalya Serie A Ertelendi
Yayın Yok

22:45

Beerschot - Charleroi
Belçika Pro League
Bilyoner TV

22:45

Lierse - Lommel
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV

23:00

RKC Waalwijk - Groningen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV

23:00

Brighton - Newcastle
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV

23:00

Valladolid - Sevilla
İspanya La Liga
S Sport Plus Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV

23:00

Espanyol - UD Logrones
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV

23:30

Sporting Lisbon - Guimaraes
Portekiz Liga NOS
S Sport Plus Bilyoner TV

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
7
2
2
1
1
2
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT