Bugün kimin maçı var 14 Ağustos 2022 Pazar ? Süper Lig'de hangi maçlar var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte günün maç programı

14 Ağustos 2022 Pazar gününde oynanacak olan futbol maçlarının kanal ve saat bilgileri sporseverler tarafından araştırılıyor. Bu kapsamda Bugün kimin maçı var 14 Ağustos 2022 Pazar ? Süper Lig'de hangi maçlar var, saat kaçta, hangi kanalda? sorularının yanıtı haberimizde. İşte maç programı...

Bugün kimin maçı var 14 Ağustos 2022 Pazar ? Süper Lig'de hangi maçlar var, saat kaçta, hangi kanalda? İşte günün maç programı

Dünyanın ilgiyle takip edilen spor organizasyonu olan futbolda ligler devam ediyor. Bu kapsamda birçok ligdeki maçları izlemek isteyen ve takip etmek isteyen futbolseverler internet arama motorlarında 14 Ağustos 2022 Pazar gününün maç programını araştırıyor. Bu kapsamda Bugün kimin maçı var 14 Ağustos 2022 Pazar ? Süper Lig'de hangi maçlar var, saat kaçta, hangi kanalda? sorularının yanıtları haberimizde...

BUGÜN KİMİN MAÇI VAR 14 AĞUSTOS 2022 PAZAR ? SÜPER LİG'DE HANGİ MAÇLAR VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

14 Ağustos 2022 Pazar gününde oynanacak olan maçların saat ve kanal bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.


14:30
F.Düsseldorf - Greuther Fürth
Almanya Bundesliga 2

Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

14:30
Hannover 96 - Jahn Regensburg
Almanya Bundesliga 2

Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV

14:30
St.Pauli - Magdeburg
Almanya Bundesliga 2

Tivibu Spor 2, Bein Sports 2, Bilyoner TV

14:30
St.Truiden - Anderlecht
Belçika Pro League

Bilyoner TV

15:00
Viborg - Silkeborg
Danimarka Süper Ligi

Bilyoner TV

15:15
Winterthur - FC Zurich
İsviçre Süper Ligi

Bilyoner TV

15:15
Vaduz - Thun
İsviçre Challenge Ligi

Bilyoner TV

15:30
Twente - Fortuna Sittard
Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

16:00
Nottingham Forest - West Ham
İngiltere Premier Lig

Bein Sports 3

16:00
Ajaccio - Lens
Fransa Ligue 1

Bein Sports Max 2, Bilyoner TV

16:00
Auxerre - Angers
Fransa Ligue 1

Bein Sports Max 1, Bilyoner TV

16:00
Reims - Clermont
Fransa Ligue 1

Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:00
Troyes - Toulouse
Fransa Ligue 1

Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV

16:00
KuPS - Mariehamn
Finlandiya Veikkausliiga

Bilyoner TV

16:00
AIK Stockholm - Varnamo
İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

16:00
Djurgarden - Kalmar
İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

16:00
Malmö - Sundsvall
İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

16:00
Skövde - Östersunds
İsveç Superettan

Bilyoner TV

16:00
Uni. Craiova - Mioveni
Romanya Liga 1

Bilyoner TV

16:00
Bryne - Grorud
Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00
Fredrikstad - Ranheim
Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00
Kongsvinger - Start
Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

16:00
Radomiak Radom - Lechia Gdansk
Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

16:30
Mainz - Union Berlin
Almanya Bundesliga

Tivibu Spor 2, Bein Sports 4, Bilyoner TV

16:30
Lokomotif Tiflis - Gagra
Gürcistan Erovnuli Liga

Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

17:00
Bodrumspor - Y.Malatyaspor
Spor Toto 1. Lig

TRT Spor, Bein Sports 2

17:00
Aalborg - Nordsjaelland
Danimarka Süper Ligi

Bilyoner TV

17:00
Hearts - Dundee United
İskoçya Premier Lig

Bilyoner TV

17:00
Novorizontino - Criciuma
Brezilya Serie B

Bilyoner TV

17:00
Coritiba - Atletico Mineiro
Brezilya Serie A

Bilyoner TV

17:00
KAS Eupen - Antwerp
Belçika Pro League

Bilyoner TV

17:00
Genk U23 - Lierse
Belçika 1. B Ligi

Bilyoner TV

17:00
Ceske Budejovice - Slovacko
Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

17:00
Jablonec - Slavia Prag
Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

17:00
Pardubice - Slovan Liberec
Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

17:00
Galatasaray - Giresunspor
TFF Rezerv Lig

GS TV

17:20
Qabala - Shamakhi
Azerbaycan Premier Ligi

CBC Sport

17:30
Boavista - Santa Clara
Portekiz Liga NOS

Bilyoner TV

17:30
Basel - Lugano
İsviçre Süper Ligi

Bilyoner TV

17:30
Young Boys - Servette
İsviçre Süper Ligi

Bilyoner TV

17:45
Ajax - Groningen
Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

17:45
Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar
Hollanda Eredivisie

Bilyoner TV

17:55
Riteriai - Zalgiris Vilnius
Litvanya A Lyga

Bilyoner TV

18:00
Aus Lustenau - Hartberg
Avusturya Bundesliga

Bilyoner TV

18:00
LASK - Rapid Wien
Avusturya Bundesliga

Bilyoner TV

18:00
Salzburg - Wolfsberger
Avusturya Bundesliga

Bilyoner TV

18:05
Nice - Strasbourg
Fransa Ligue 1

Bein Sports Max 2, Bilyoner TV

18:30
Chelsea - Tottenham
İngiltere Premier Lig

Bein Sports 3

18:30
Bayern Münih - Wolfsburg
Almanya Bundesliga

Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV

18:30
Cadiz - Real Sociedad
İspanya La Liga

S Sport, S Sport Plus, Bilyoner TV

18:30
Degerfors - Varbergs
İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

18:30
Elfsborg - Norrköping
İsveç Allsvenskan

Bilyoner TV

18:30
CFR Cluj - Botosani
Romanya Liga 1

Bilyoner TV

18:30
Montevideo City - Defensor Sporting
Uruguay Premier Ligi

Bilyoner TV

18:30
Rakow Czestochowa - Jagiellonia
Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

18:30
Racing Santander - Villarreal B
İspanya La Liga 2

Bilyoner TV

19:00
Brondby IF - Odense
Danimarka Süper Ligi

Bilyoner TV

19:00
Alianza Atl. - Cesar Vallejo
Peru Primera-Apertura

Bilyoner TV

19:00
Mikulas - Slovan Bratislava
Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:00
Michalovce - Spartak Trnava
Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

19:00
Stjordals Blink - Stabaek
Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

19:00
Brann - Raufoss
Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

19:00
KFUM Oslo - Sandnes
Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

19:00
Mjondalen - Sogndal
Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

19:00
Skeid - Asane
Norveç 1. Ligi

Bilyoner TV

19:00
St. Patricks - Sligo Rovers
İrlanda Premier Ligi

Bilyoner TV

19:00
Jerv - Lilleström
Norveç Eliteserien Ligi

Bilyoner TV

19:00
Tromsö - Kristiansund
Norveç Eliteserien Ligi

Bilyoner TV

19:15
Ümraniyespor - Antalyaspor
Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 2

19:15
Gaziantep FK - Ankaragücü
Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 1

19:30
Fiorentina - Cremonese
İtalya Serie A

S Sport Plus, Bilyoner TV

19:30
Lazio - Bologna
İtalya Serie A

S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

19:30
Neftçi Bakü - Kapaz
Azerbaycan Premier Ligi

CBC Sport

19:30
Leuven - Club Brugge
Belçika Pro League

Bilyoner TV

19:55
Osijek - Varazdin
Hırvatistan 1. Ligi

Bilyoner TV

20:00
Sakaryaspor - Göztepe
Spor Toto 1. Lig

TRT Spor, Bein Sports Max 1

20:00
Vizela - Porto
Portekiz Liga NOS

S Sport Plus, Bilyoner TV

20:00
Dila Gori - Dinamo Batum
Gürcistan Erovnuli Liga

Gürcistan Erovmuli Liga Youtube

20:00
Banga - Suduva
Litvanya A Lyga

Bilyoner TV

20:00
Sparta Prag - Sigma Olomouc
Çekya 1.Ligi

Bilyoner TV

20:30
Valencia - Girona
İspanya La Liga

S Sport, S Sport Plus, Bilyoner TV

20:30
Ibiza - Granada
İspanya La Liga 2

Bilyoner TV

21:00
Grau - Municipal
Peru Primera-Apertura

Bilyoner TV

21:00
Ham Kam - Valerenga
Norveç Eliteserien Ligi

Bilyoner TV

21:00
Lech Poznan - Slask Wroclaw
Polonya Ekstraklasa

Bilyoner TV

21:00
Anderlecht U23 - Deinze
Belçika 1. B Ligi

Futbol
21:15
Sport Boys - Cienciano
Peru Primera-Apertura

Bilyoner TV

21:15
Domzale - Maribor
Slovenya 1. Ligi

Bilyoner TV

21:30
Steaua Bükreş - Chindia Targoviste
Romanya Liga 1

Bilyoner TV

21:30
Dunajska Streda - Banska Bystrica
Slovakya Fortuna Ligi

Bilyoner TV

21:30
Liverpool Monterrey - Nacional
Uruguay Premier Ligi

Bilyoner TV

21:45
Brest - Marsilya
Fransa Ligue 1

Bein Sports 4, Bilyoner TV

21:45
Salernitana - Roma
İtalya Serie A

S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV

21:45
Spezia - Empoli
İtalya Serie A

S Sport Plus, Bilyoner TV

21:45
Alanyaspor - Beşiktaş
Spor Toto Süper Lig

Bein Sports 1

21:45
Ascoli - Ternana
İtalya Serie B

Bilyoner TV

21:45
Benevento - Cosenza
İtalya Serie B

Bilyoner TV

21:45
Brescia - Sudtirol
İtalya Serie B

Bilyoner TV

21:45
Modena - Frosinone
İtalya Serie B

Bilyoner TV

21:45
Spal - Reggina
İtalya Serie B

Bilyoner TV

21:45
Venezia - Genoa
İtalya Serie B

Bilyoner TV

22:00
Rijeka - Slaven Belupo
Hırvatistan 1. Ligi

Bilyoner TV

22:00
Ceara - Fortaleza
Brezilya Serie A

Bilyoner TV

22:00
Flamengo - Atletico PR
Brezilya Serie A

Bilyoner TV

22:00
Sao Paulo - Bragantino
Brezilya Serie A

Bilyoner TV

22:00
Zulte Waregem - Genk
Belçika Pro League

Bilyoner TV

22:00
Deportes La Serena - Huachipato
Şili Primera Ligi

Bilyoner TV

22:30
Guimaraes - Estoril
Portekiz Liga NOS

Bilyoner TV

22:30
Olimpia Asuncion - Cerro Porteno
Paraguay 1. Ligi - Apertura

Bilyoner TV

23:00
Almeria - Real Madrid
İspanya La Liga

CBC Sport, S Sport, S Sport Plus, Bilyoner TV

23:00
Burgos - Malaga
İspanya La Liga 2

Bilyoner TV

23:30
Huancayo - Cajamarca
Peru Primera-Apertura

Bilyoner TV

27
2
0
0
0
0
2
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KATMAK İÇİN TIKLAYIN
Son Haberler
Çok Okunanlar
Yorumlananlar