1. HABERLER
  2. SPOR
  3. Bugün kimin maçı var Süper Lig'de? 11 Nisan 2021 Pazar bugün hangi maçlar var, saat kaçta, hangi kanalda?

Bugün kimin maçı var Süper Lig'de? 11 Nisan 2021 Pazar bugün hangi maçlar var, saat kaçta, hangi kanalda?

Bugün kimin maçı var Süper Lig'de? 11 Nisan 2021 Pazar bugün hangi maçlar var, saat kaçta, hangi kanalda? soruları futbol mesaisinin yoğun olduğu 11 Nisan Pazar günü futbolseverlerin odağında yer alıyor. İşte maç takvimi...

Bugün kimin maçı var Süper Lig'de? 11 Nisan 2021 Pazar bugün hangi maçlar var, saat kaçta, hangi kanalda?

Koronavirüs salgını pandemisinin gölgesinde futbol heyecanı hafta içi ve hafta sonunda sürerken 11 Nisan 2021 Pazar günü de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Birbirinden zorlu maçların hangi saatte ve hangi kanalda yayınlanacağını merak edenler araştırmalarda bulunuyor.

BUGÜN KİMİN MAÇI VAR SÜPER LİG'DE?

Süper Lig'de 11 Nisan 2021 Pazar gününde 4 maç oynanacak.

13:30
Sivasspor - Konyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
Ankaragücü - Gençlerbirliği
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

16:00
Kayserispor - Antalyaspor
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 2

19:00
BB Erzurumspor - Beşiktaş
Spor Toto Süper Lig
Bein Sports 1

11 NİSAN 2021 PAZAR BUGÜN HANGİ MAÇLAR VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?

11 Nisan 2021 Pazar gününde oynanacak olan futbol maçlarının saat ve kanal bilgisine haberimizden ulaşabilirsiniz.

12:05
Wellington Phoenix - Western United
Avustralya A Ligi
My FootbALL Youtube Bein Sports 3 Bilyoner TV
12:30
Geylang - Lion City
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube
12:30
Albirex Niigata - Tampines
Singapur Premier Ligi
1 Play Sports Youtube
13:00
Orenburg - Spartak Moskova 2
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV
13:00
Jeonbuk - Incheon
Güney Kore K-League
Bilyoner TV
13:15
De Graafschap - G.A. Eagles
Hollanda Eerste Divisie
Bilyoner TV
13:15
Utrecht - Feyenoord
Hollanda Eredivisie
Tivibu Spor 3 Bilyoner TV
13:30
Inter - Cagliari
İtalya Serie A
Bein Sports 4 CBC Sport Bilyoner TV
14:00
Orgryte - Östersunds
İsveç Superettan
Bilyoner TV
14:00
Arsenal Tula - Krasnodar
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV
14:00
Akropolis - Brage
İsveç Superettan
Bilyoner TV
14:00
Rennes - Nantes
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3 Bilyoner TV
14:00
Dinamo Minsk - BATE Borisov
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV
14:00
Burnley - Newcastle
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV
14:30
Wurzburger Kickers - Nurnberg
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV
14:30
Genk - St.Truiden
Belçika Pro League
Tivibu Spor Bilyoner TV
14:30
Osnabruck - Braunschweig
Almanya Bundesliga 2
Bilyoner TV
14:30
Hannover 96 - Heidenheim
Almanya Bundesliga 2
S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV
15:00
Yaroslavl - Alania Vladikavkaz
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV
15:00
Sakaryaspor - Bayburt GÖİ
TFF 2. Lig
Yayın Yok
15:00
Karacabey Bld. - Elazığspor
TFF 2. Lig
Yayın Yok
15:00
Hekimoğlu - Kocaelispor
TFF 2. Lig
Yayın Yok
15:00
Randers - Nordsjaelland
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV
15:00
Fakel Voronej - Tekstilshtik
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV
15:00
Chertanovo - Veles Moskova
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV
15:00
Akron Togliatti - Dinamo Bryansk
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV
15:00
Kauno Zalgiris - Zalgiris Vilnius
Litvanya A Lyga
Bilyoner TV
15:00
Malaga - Albacete
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV
15:00
Villarreal - Osasuna
İspanya La Liga
Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV
15:00
Sonderjyske - AC Horsens
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV
15:00
Ceske Budejovice - Brno
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV
15:30
VVV Venlo - PSV
Hollanda Eredivisie
Tivibu Spor 3 Bilyoner TV
15:30
Groningen - Heerenveen
Hollanda Eredivisie
Bilyoner TV
15:30
Sturm Graz - WSG Tirol
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV
15:30
LASK - Wolfsberger
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV
16:00
Verona - Lazio
İtalya Serie A
Bein Sports Max 2 Bilyoner TV
16:00
Ümraniyespor - Bursaspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD Bein Sports Max 1
16:00
Neftekhimik - Torpedo Moskova
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV
16:00
Krasnodar 2 - Omsk
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV
16:00
FK Chayka - Yenisey
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV
16:00
KGHM Zaglebie - Podbeskidzie
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV
16:00
Reggina - Vicenza
İtalya Serie B
Bilyoner TV
16:00
Juventus - Genoa
İtalya Serie A
Bein Sports 4 Bilyoner TV
16:00
Sampdoria - Napoli
İtalya Serie A
Bein Sports 3 Bilyoner TV
16:00
Trelleborgs - Norrby
İsveç Superettan
Bilyoner TV
16:00
Jönköpings - Vasalunds
İsveç Superettan
Bilyoner TV
16:00
Mjallby - Varbergs
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV
16:00
Halmstads - Hacken
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV
16:00
Slaven Belupo - Osijek
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV
16:00
St. Etienne - Bordeaux
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV
16:00
Nice - Reims
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV
16:00
Lens - Lorient
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV
16:00
Brest - Nimes
Fransa Ligue 1
Bein Sports beIN Connect Bilyoner TV
16:00
Gomel - Neman
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV
16:00
Zira - Keşla
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport
16:05
West Ham - Leicester City
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV
16:30
Schalke 04 - Augsburg
Almanya Bundesliga
S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV
16:30
Dinamo Moskova - Ural
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV
16:30
Sochi - Zenit
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV
17:00
Vaduz - Sion
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV
17:00
Gil Vicente - Moreirense
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV
17:00
Young Boys - St.Gallen
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV
17:00
Dunajska Streda - Slovan Bratislava
Slovakya Fortuna Ligi
Bilyoner TV
17:00
FC Zurich - Servette
İsviçre Süper Ligi
Bilyoner TV
17:00
Brondby IF - Kopenhag
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV
17:00
Teplice - Mlada Boleslav
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV
17:00
Waasland Beveren - Kortrijk
Belçika Pro League
Bilyoner TV
17:00
Club Brugge U23 - Lierse
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV
17:00
Godoy Cruz - Arsenal Sarandi
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV
17:00
Real Zaragoza - Almeria
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV
17:15
Valencia - Real Sociedad
İspanya La Liga
Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV
17:30
Santa Clara - CD Nacional
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV
17:45
RKC Waalwijk - Ajax
Hollanda Eredivisie
Tivibu Spor 3 Bilyoner TV
18:00
Slavia Mozyr - FC Vitebsk
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV
18:00
Rapid Wien - Salzburg
Avusturya Bundesliga
Bilyoner TV
18:05
Monaco - JDA Dijon
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3 Bilyoner TV
18:05
Istra 1961 - Hajduk Split
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV
18:15
Karabağ - Sumqayit
Azerbaycan Premier Ligi
CBC Sport
18:30
Tottenham - Manchester Utd
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV
18:30
Elfsborg - Djurgarden
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV
18:30
Norrkoping - Sirius
İsveç Allsvenskan
Bilyoner TV
18:30
Lech Poznan - Legia Varşova
Polonya Ekstraklasa
Bilyoner TV
19:00
Adanaspor - Ankaraspor
Spor Toto 1. Lig
TRT Spor HD Bein Sports Max 1
19:00
Lokomotiv Moskova - Spartak Moskova
Rusya Premier Lig
Bilyoner TV
19:00
Baltika - Tom Tomsk
Rusya FNL Ligi
Bilyoner TV
19:00
Roma - Bologna
İtalya Serie A
Bein Sports 2 Bilyoner TV
19:00
Aarhus - FC Midtjylland
Danimarka Süper Ligi
Bilyoner TV
19:00
Köln - Mainz
Almanya Bundesliga
S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV
19:15
Sabadell - Cartagena
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV
19:15
Mirandes - UD Logrones
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV
19:15
Mallorca - Lugo
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV
19:15
Anderlecht - Club Brugge
Belçika Pro League
Tivibu Spor 4 Bilyoner TV
19:30
Slavia Prag - Sparta Prag
Çekya 1.Ligi
Bilyoner TV
19:30
Valladolid - Granada
İspanya La Liga
Spor Smart Smart Spor HD Bilyoner TV
19:30
Braga - Belenenses
Portekiz Liga NOS
Bilyoner TV
20:00
Toluca - Monterrey
Meksika Premier Ligi - Clausura
Bilyoner TV
20:00
Venezia - Cosenza
İtalya Serie B
Bilyoner TV
20:00
Shakhtyor Soligorsk - Smorgon
Belarus Vysshaya Liga
Bilyoner TV
20:00
Amiens - Rodez
Fransa Ligue 2
Bilyoner TV
20:00
Patronato - Gimnasia
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV
20:00
Argentinos Jrs. - Cordoba
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV
20:10
Lokomotiv Zagreb - Dinamo Zagreb
Hırvatistan 1. Ligi
Bilyoner TV
21:00
Lommel - St.Gilloise
Belçika 1. B Ligi
Bilyoner TV
21:00
Sheffield Utd - Arsenal
İngiltere Premier Lig
S Sport Plus S Sport Idman TV
21:45
Fiorentina - Atalanta
İtalya Serie A
Bein Sports 4 Bilyoner TV
21:45
Beerschot - Oostende
Belçika Pro League
Bilyoner TV
22:00
Sporting Lisbon - Famalicao
Portekiz Liga NOS
S Sport 2 S Sport Plus Bilyoner TV
22:00
Deportes La Serena - Universidad de Chile
Şili Primera Ligi
Bilyoner TV
22:00
Espanyol - Leganes
İspanya La Liga 2
La Liga 123 Youtube Bilyoner TV
22:00
Real Betis - Atletico Madrid
İspanya La Liga
S Sport Plus Spor Smart CBC Sport Smart Spor HD Bilyoner TV
22:00
Lyon - Angers
Fransa Ligue 1
Bein Sports 3 Bilyoner TV
22:15
Rosario Central - Banfield
Arjantin Copa Liga Profesional
Bilyoner TV

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT