1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Bulgaristan Belediye Başkanından Kartal Belediyesine Ziyaret

Bulgaristan Belediye Başkanından Kartal Belediyesine Ziyaret

Bulgaristan Belediye Başkanından Kartal Belediyesine Ziyaret
              Bulgaristan Vidin Belediye Başkanı Gergo Gergov ve heyeti,Kartal Belediye  Başkanı, Altınok Öz'ü makamında ziyaret ettiler.
 
             Ziyaret sırasında Bulgaristan Vidin Belediye Başkan Yardımcısı, Plaven Nikolav, İşadamı Ludmil Aleksandrov ve Lıiyan Ivanov'da eşlik etti.Ziyarete CHP Pendik İlçe  Başkanı Halil Temiz, Kartal Belediye 1. Meclis Başkan Vekili Taner Özdemir, CHP Meclis  üyeleri Kemal Uyan, Atilla Duman da katıldı.Vidin Belediye Başkanı Gergo Gergov, Başkan Öz'ün  kendilerini ağırlamasından ve Kartal'da bulunmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek  iki belediye arasındaki işbirliği yapabileceklerini söyleyerek Kartal Belediye Başkanı 
Op. Dr. Altınok Öz'ü Bulgaristan'a davet etti.
 
          Kartal Belediye Başkanı Op.Dr. Altınok Öz, "Meslektaşım Bulgaristan Vidin Belediye Başkanı  Sayın Gergo Gergov ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.  Kendilerini Kartal'da ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bizde kendileri ile ilerleyen  dönemde işbirliği yapmaktan yanayız" dedi.
 
          Kartal Belediye Başkanı Op.Dr Altınok Öz Bulgaristan heyetine Kartal Belediyesi'nin logolu kahve fincan takımı hediye etti."Bizim bir atasözümüz vardır. Bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır.  Sizler de bu fincanlarla kahve içerken bizleri hatırlarsınız" diyen Altınok Öz ayrıca Bulgaristan Vidin Belediye Başkanı ve heyetine, Kartal Belediyesini tanıtan kitap ve broşürler hediye etti. Bulgaristan Vidin Belediye Başkanı da Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz'e  Vidin Kalesi'nin  resmi olan çini bir tabak ve Vidin'i anlatan broşürleri armağan etti.
 

HABERE YORUM KAT