1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Burcu Çetinkaya ve Fatih Mehmet Bucak boşanıyor mu?

Burcu Çetinkaya ve Fatih Mehmet Bucak boşanıyor mu?

Burcu Çetinkaya sosyal medya hesabı Instagram'da eşinin soyadının kaldırdı,akıllara ise eşi Fatih Mehmet Bucak'tan ayrılıyor mu sorusu geldi. Ünlü çift 2015 senesinde evlenen çift sosyal medya hesabı Instagram'da eşinin soyadının kaldırdı

Burcu Çetinkaya ve Fatih Mehmet Bucak boşanıyor mu?

Ünlü ralli pilotu Burcu Çetinkaya sosyal medya hesabı Instagram'da eşinin soyadını kaldırdı. Akıllara ise eşi Fatih Mehmet Bucak'tan ayrılıyor mu sorusu geldi.

SOYADINI DEĞİŞTİRDİ

Yüksel lisansını tamamlamak üzere gittiği Şanlıurfa'da aradığı aşkı bulan Çetinkaya, nikahın ardından sosyal medya hesabı Instagram'dan adını 'Burcu Çetinkaya Bucak' olarak değiştirmişti. Evliliğini gözlerden uzak yaşayan Çetinkaya, Instagram hesabından Bucak soyadını kaldırdı. Rallicinin bu hamlesi ise akıllara 'Evliliklerinde kriz mi var?' sorusunu akıllara getirdi.

Burcu Çetinkaya ve Fatih Mehmet Bucak boşanıyor mu?

"FATİH'E İLK GÖRÜŞTE AŞIK OLMADIM"

Çetinkaya bir röportajında eşiyle olan evlilikleriyle ilgili, "Aşktan ziyade sevgi, saygı ve güven evliliği demek daha doğru. Ben Fatih'e ilk görüşte aşık olmadım. Onu tanıyıp karakterini gördükten sonra içimde ona karşı bir şeyler başladı. Eşimin babamla çok benzeyen yönleri var." demişti.

Burcu Çetinkaya ve Fatih Mehmet Bucak boşanıyor mu?

BURCU ÇETİNKAYA KİMDİR?

19 Mart 1981 İstanbul doğumludur. Babası İlhan Çetinkaya, otomotiv ve taşımacılık sektörlerinde üst düzey yönetici.

Özel Bebek Yeni Yıldız ilkokulunu bitirdikten (1992) sonra girdiği Robert College de önce orta (1996) ardından da lise eğitimini (1999) tamamladı. Koç Üniversitesi'nin Ekonomi bölümünden 2005 yılında mezun olduktan sonra senaristlik ve satış-pazarlama konularında iş hayatına atıldı.

İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, Kürtçe ve Arapça biliyor, bekar. Koyu bir Bursaspor taraftarı olarak bilenen Çetinkaya çoğu deplasman maçlarına gitmektedir.

Caddebostan Spor Kulübü'nün üyesi ve otomobil sporları dışında iyi bir snowboard'cu. Satranç ve sinema ise spor dışı hobileridir.

Burcu Çetinkaya ve Fatih Mehmet Bucak boşanıyor mu?

KARİYERİ

Otomobil sporları kariyeri, 2005 sezonunda Hitit Rallisi ile başladı. Fiat Palio ile katıldığı bu ilk yarışında bayanlarda 3'ncü oldu. Aynı yıl Fiat Rallisi'nde yine bayanlar kupasında 3'ncülüğünü yineledi.

Kocaeli Rallisi'nde Bayanlar 2'ncisi; Beykoz Rallikrosu'nda sınıf 2'de 5'nci oldu. 2005 Castrol İstanbul Ralli Şampiyonası'nın üç yarışına da katıldı ve Palio'su ile hepsinde finişe gelme başarısı gösterdi.

 

HABERE YORUM KAT