1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Burhaniye’de Kaymakam Öner özel sporcuları kabul etti

Burhaniye’de Kaymakam Öner özel sporcuları kabul etti

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, Kaymakam Hüseyin Öner, yurt dışına gidecek olan özel sporculardan Sevim Demircan ve Muhsine Gezer'i makamında kabul etti.

Burhaniye’de Kaymakam Öner özel sporcuları kabul etti

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, Kaymakam Hüseyin Öner, yurt dışına gidecek olan özel sporculardan Sevim Demircan ve Muhsine Gezer'i makamında kabul etti. Türkiye özel Sporcular Federasyonu Milli Takım Sporcularından Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Sevim Demircan ve Şehit Mustafa Serin Ortaokulu öğrencilerinden Muhsine Gezer ile antrenörleri Deniz Erenoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Vekili Ali Tümen kabul eden Kaymakam Öner, başarılı sporcuları kutladı.

Antrenör Deniz Erenoğlu, yurt dışındaki müsabakalar ve katılımları hakkında bilgi verdi. 8-14 Mart tarihlerinde Çek Cumhuriyeti'nde yapılacak olan Özel Sporcular Salon Atletizm müsabakalarına ve 17-24 Mart tarihlerinde Dubai'de 2017 Londra Dünya Şampiyonası Baraj ve Sınıflandırma Yarışması'na katılacaklarını anlatan Antrenör Erenoğlu, iddialı olduklarını söyledi. Sporculara ikramlarda bulunan Kaymakam Hüseyin Öner, "Hem özel sporcularımızın, hem de tüm sporcu öğrencilerimizin yanındayız. İl genelinde yürütülen BENGİ Projesiyle sosyal , sportif ve kültürel faaliyetlere daha fazla önem veriyoruz. Bu sebeple bu tür faaliyetlere öncü oluyoruz. Bu başarılı sporcularımızın diğer öğrencilerimize de örnek teşkil etmesini dilerim. Yurt dışında bizi temsil edecek olan sporcularımıza başarılar dilerim" dedi. Kendilerine verilen destekten dolayı Kaymakam Hüseyin Öner'e, Belediye Başkanı Necdet Uysal'a Milli Eğitim Müdürü vekili Ali Tümen'e ve Halk Eğitim Müdürü Zehra Demirkıran Kılıç'a teşekkür eden Milli Takım Antrenörü Deniz Ereanoğlu'da, ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceklerini söyledi.


Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT