1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Burhaniye’de şehit aileleri ziyaret edildi

Burhaniye’de şehit aileleri ziyaret edildi

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, Dünya Kadınlar Günü kutlamaları çerçevesinde ilçeye gelen Balıkesir valisi Ersin Yazıcı'nın eşi Hanife Yazıcı,...

Burhaniye’de şehit aileleri ziyaret edildi

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde, Dünya Kadınlar Günü kutlamaları çerçevesinde ilçeye gelen Balıkesir valisi Ersin Yazıcı'nın eşi Hanife Yazıcı, kaymakam eşi Zehra Mine Öner ile birlikte şehit ailelerini ziyaret etti. 15 Temmuz Şehidi Polis Mustafa Serin'in ailesini ziyaret ederek şehit annesi Sevcan Serin'le bir araya gelen Hanife Yazıcı, burada şehit annesi ve yakınları ile bir süre sohbet ederek duygularını paylaştı.

İkinci ziyaretlerini İç Güvenlik Operasyonunda Şehit Olan Astsubay Ahmet Çelik'in Mahkeme Mahallesinde bulunan evine yaparak şehidin annesi Nuriye Çelik ve yakınları ile bir araya geldi. Son ziyaret de, geçtiğimiz günlerde El-Babda Şehit olan Astsubay Hasan Çoban'ın Cumhuriyet Mahallesinde bulunan baba evine yapan Hanife Yazıcı ve Kaymakamın eşi Zehra Mine Öner burada şehidin annesi Arife Hanım ve babası İbrahim Çoban'a baş sağlığı dileğinde bulundular. Ziyaret sırasında aile ile sohbet eden Hanife Yazıcı, "Sizler bize emanetsiniz ve bizde bu emanete en iyi şekilde bakmakla yükümlüyüz. Asla kendinizi yalnız hissetmeyin. Sizler bizim ailemizdensiniz ve sizin taleplerinizi her zaman yerine getirmeye hazırız. Kalbimiz, gönlümüz her zaman şehit aileleri ile birlikte" dedi.

Burhaniye’de şehit aileleri ziyaret edildi

Burhaniye’de şehit aileleri ziyaret edildi

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT