1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Bursa'da indirimi duyan vatandaşlar izdiham yarattı

Bursa'da indirimi duyan vatandaşlar izdiham yarattı

Bursa'da çeyiz ve ev eşyaları satan bir mağaza, açılışına özel indirim kampanyası düzenledi. İndirim haberini duyan binlerce Bursalı vatandaş sabahın erken saatlerinde mağaza önünde kuyruğa girdi. Kuyrukta fenalaşan bir kadın baygınlık geçirirken, mağaza yetkilileri ezilme tehlikesi nedeniyle kapıları açmadı.

Bursa'da çeyizlik eşya ve ev eşyası satan bir mağaza açılışına özel olarak indirim kampanyası yaptı. Kampanyayı gören Bursalı vatandaşlar ise soğuk havaya aldırmada saatler öncesinden mağaza önünde beklemeye başladı. Kuyrukta binlerce kişi olduğunuı gören mağaza yetkilileri ise olası bir ezilme tehlikesine karşı kapıları açmama kararı aldı. Yetkililerin kapıyı açmamasına sinirlenen bazı vatandaşlar ise mağaza kapılarına vurarak tepki gösterdi. Kuyrukta bir kadın baygınlık geçirirken, olay yerine çok sayıda polis sevk edildi.

Açılış için mağazaya geldiğini belirten Mehmet Güler, "Buraya açılışa geldik ama herkes bir kapıya toplandı. Millet birbirini eziyor. Yazık, günah. Bir şeyler almayı bekliyoruz, ama alamadan geri gideceğiz gibi duruyor. Mağaza sahibi para kazanacak diye insanlar burada birbirini eziyor. Çok yazık." ifadelerini kullandı.

5079894-1.jpg

"EZİLEN VE BAYILAN VAR"

İndirimden faydalanmak için beklediğini belirten Mustafa Akgün ise "Büyük indirimler olduğunu duyunca sabah saatlerinde buraya geldik. Mağazaya geldik, fakat burada da bir yoğunluk var. İnsanlar sürekli kuyruktakileri arkadan ittiriyor. Ezilen ve bayılan var, çok kötü bir durum. Hava sıfırın altında eksi 2 derece, kar yağıyor. Hava buz gibi. İnsanlar adeta burada dondu." dedi.

unnamed.jpg

"İNSANLAR RESMEN BİRBİRLERİNİ YİYORLAR"

Annesi ile birlikte sıraya bekleyen Betül Çelik de, "İnsanlar burada resmen birbirlerini yiyorlar. Çok kalabalık. O yüzden hiçbir şey alamadan eve geri gidiyoruz." şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT