1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Çağla Şıkel'den Arto'ya veto

Çağla Şıkel'den Arto'ya veto

Çağla Şıkel, kendisi hakkında hakaret içerikli yorumlarda bulunan şarkıcı Arto hakkında mahkeme kararı aldırdı. Geçtiğimiz günlerde Şıkel'e: Oturup kalkmasını öğreteceğine televizyonda memelerini 70 milyona göstermemeyi öğretsin” dedi.

Çağla Şıkel'den Arto'ya veto

Şıkel, Youtube kanalında mini etek üzerine bir öneri videosu yayınlamış ve sonrasında bununla ilgili çok sayıda yorum almıştı. Bu yorumlardan biri de şarkıcı Arto tarafından yapıldı. Ancak gerçek adı Harutyan Dalga olan şarkıcı bu yorumda dozu fazla kaçırarak hakaret sınırlarına varınca Şıkel, bu hakarete tepkisiz kalmadı.

Çağla Şıkel'den Arto'ya veto

Çağla Şıkel'den Arto'ya veto

Mahkemeye başvuran ünlü manken Arto hakkında kendisi ile ilgili konuşmama, yanına yaklaşmama ve rahatsız etmeme kararı aldırdı. Mahkeme tarafından bu kararın 3 ay süreyle uygulanması hükmü verildi.

NE OLMUŞTU?

Çağla ŞIkel'in seneler önce “Her Şey Dahil” programında dans ederken göğsü açılmıştı. Çok konuşulan bu canlı yayın kazası, YouTube’da ‘En Popüler Video' kategorisinde yer aldı ve 1 milyon kez izlendi.

NE OLMUŞTU? Çağla ŞIkel'in seneler önce “Her Şey Dahil” programında dans ederken göğsü açılmıştı. Çok konuşulan bu canlı yayın kazası, YouTube’da ‘En Popüler Video' kategorisinde yer aldı ve 1 milyon kez izlendi.

HABERE YORUM KAT