1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Çalışan gençliğe 'tatlı' yaklaşım

Çalışan gençliğe 'tatlı' yaklaşım

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Pendik İlçe Temsiliği ilçe genelinde düzenlediği sosyal ve kültürel etkinliklerle gençlere ulaşmaya devam ediyor.

Çalışan gençliğe 'tatlı' yaklaşım

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Pendik İlçe Temsiliği ilçe genelinde düzenlediği sosyal ve kültürel etkinliklerle gençlere ulaşmaya devam ediyor. Pendik Sanayi Mahallesinde Cuma Namazı çıkışı düzenlenen lokma tatlısı dağıtım etkinliğine cami cemaatinin ve gençlerin ilgisi yoğundu.

“Yeni nesil gençlik vakfı” sloganıyla birkaç gencin inisiyatifiyle kurulmuş olan ve merkezi Türkiye, çalışma alanı dünya olan, yenilikçi olmaktan ve icat çıkarmaktan çekinmeyen TÜGVA (Türkiye Gençlik Vakfı) gençlerin geleneklerine bağlı kalarak, çağın gereklerini iyi okuyabilen, topluma ve insanlığa değer katan, saygı, paylaşım ve hassasiyet ilkelerini benimsemiş, öz güveni yüksek, yenilikçi, çalışkan, iyi ahlaklı, hoşgörülü, başarılı ve sorumluluk sahibi bir gençlik için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Türkiye genelinde Vakfa bağlı temsilciliklerde düzenledikleri etkinliklerle gençlerin sosyal, fiziksel, zihinsel ve manevi gelişimlerini önemseyen; bu yaklaşımlarla düşünen, tasarlayan ve hayatlarına temas eden bir misyon ile kendini devamlı geliştiren, yenilikçi ve nitelikli insan oluşumuna katkı sağlıyor.

img-20151204-wa0004.jpg

En tatlı lokma TÜGVA’dan

TÜGVA Pendik ilçe temsilciliği “iş dünyası ve çalışan gençlik” koordinatörlüğünde Pendik Sanayi Mahallesindeki Prof. Dr. Ahmet Hamdi Turgut Camiinde düzenlenen lokma tatlısı dağıtımı ile sanayi bölgesindeki farklı iş gruplarında çalışan gençler ve işverenlerle bir araya geldi. TÜGVA Pendik İlçe Temsilcisi Gökhan Tekbıyık ve temsilcilik üyelerininde hazır bulunduğu lokma tatlısı dağıtım etkinliğinde, vakfın tanıtımı ve gençler için düzenlenen etkinliklerin duyurulması hedefine ulaşıldı.

img-20151204-wa0009.jpg

TÜGVA gelecekte kendini; yeni nesil vakıfçılık deneyimini tüm gençliğe yaşatmış ve onların ülkeye faydalı birer önemli şahsiyet olmasında en büyük katkıyı yapmış bir vakıf olarak görüyor.

Etiketler : , , ,

HABERE YORUM KAT