1. HABERLER

  2. İÇ HABERLER

  3. Çalışkan’a "Bana ne Amerika’dan” tişörtü

Çalışkan’a "Bana ne Amerika’dan” tişörtü

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Adana Şubesi Liseler Komisyonu Başkanı Mustafa Haydar, derneklerinin dünyaya yön verecek, komşusunu gözetecek, kardeşlik...

Çalışkan’a "Bana ne Amerika’dan” tişörtü

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) Adana Şubesi Liseler Komisyonu Başkanı Mustafa Haydar, derneklerinin dünyaya yön verecek, komşusunu gözetecek, kardeşlik anlayışını yaygınlaştıracak kadrolardan oluştuğunu söyledi.

Haydar, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan'ı ziyaretinde, Anadolu Gençlik Derneği'nin, evrene, çevreye ve insanlara karşı sorumluluklarının farkında, tarihe, çağına ve yarınlara duyarlı bir dernek olduğunu ifade etti. Sevgi ve iyiliğin yaygınlaştırılması için emek veren, adaletin tesisi için kararlılık gösteren, bilgili, inançlı ve çalışkan bir nesil için çalışmalar yürüttüklerini kaydeden Haydar, Anadolu Gençlik Derneği'nin, dünyaya yön verecek, komşusunu gözetecek, kardeşlik anlayışını yaygınlaştıracak kadrolardan oluştuğunu ifade etti.

AGD Liseler Komisyonu Başkanı Haydar, şöyle devam etti:

"İyinin, doğrunun, faydalının ve adaletin yeryüzüne egemen olması için ırk ayrımı yapmaksızın mazlumların yanındayız. Herkes için inanç ve düşünce hürriyeti, aile oluşturma ve neslini koruma hakkı, mülkiyet edinebilme hakkı gibi konularda hassasiyet taşıyoruz. En küçüğümüzden en büyüğümüze, yaptığımız her işi en güzel şekilde neticelendirmek üzere ciddiye alıyoruz. Yetimler, yoksullar, yolda kalmışlara yardım etmek görevimizdir. Yardımlaşma, karakterimizdir. Her türlü sıkıntılı durumda bile zorluklara karşı sabreden ve her koşulda adaleti gözeten tüm kardeşlerim adına sizleri ziyaret ediyoruz. Onları temsil etmek bizim için gurur kaynağıdır" dedi.

ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ise ziyaretlerinden dolayı AGD Liseler Komisyonu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti. Haydar, Çalışkan'a üzerinde "Bana ne Amerika'dan" yazan tişört hediye etti. ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan da, AGD Liseler Komisyonu Başkanı Mustafa Haydar'a "Siyeri Nebi" kitabı hediye etti.

Haber KaynağıHaber Kaynağı

HABERE YORUM KAT