1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Can Yaman göz rahatsızlığı nedeniyle ameliyat oldu

Can Yaman göz rahatsızlığı nedeniyle ameliyat oldu

Oyuncu Can Yaman, bir süredir yaşadığı göz rahatsızlığı sebebiyle ameliyat oldu. Bu haberi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Yaman "Uzun süredir gözlerimden rahatsızdım" dedi.

Can Yaman göz rahatsızlığı nedeniyle ameliyat oldu

Göz rahatsızlığı nedeniyle ameliyat olan Can Yaman, bunu sosyal medya hesabından şu sözlerle paylaştı: Uzun süredir gözlerimden rahatsızım. Yılbaşından 3 gün önce olmam gereken ameliyatı oldum. Şu an daha iyiyim ama 2 hafta kadar daha bulanık ve kısıtlı görmeye devam edeceğim sanırım. Merak eden, geçmiş olsun dileklerini ileten herkese çok teşekkürler, sevgiler...

CAN YAMAN KİMDİR?

Can Yaman, 1989 yılında İstanbul'da doğdu. Aslen Yugoslav kökenli olan Yaman, ilk ve ortaokulu Bilfen Koleji’nde, liseyi ise İtalya Lisesi’nde okudu. Okul hayatı başarılarla dolu olan Can Yaman, liseyi birincilikle bitirdi. Öğrenci değişim programı kapsamında Amerika'ya giden Yaman, burslu olarak okuduğu Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümü'nden 2012 yılında mezun oldu.

6 ay boyunca avukatlık yapan ve iki dil bilen Yaman, hobi olarak oyunculuk dersleri aldı. İlk dizisi Gönül İşleri’nde "Bedir" karakterini canlandırdı. Sinem Kobal'ın hayat verdiği "Sevda" ile yaşadığı gelgitli aşk dikkatleri çekti. Genç oyuncu, ikinci dizisi olan İnadına Aşk'ta Yalın "Aras" rolü ile hayran kitlesini genişletti.

Bir dönem Beşiktaş'ı da çalıştıran futbolcu ve teknik direktör Fuat Yaman'ın yeğeni de olan Can Yaman aynı zamanda lisanslı basketbolcudur.

HABERE YORUM KAT