1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. Çankırı Belediyesi personeli Atatürk fotoğraflı siperlik ile çalıştı

Çankırı Belediyesi personeli Atatürk fotoğraflı siperlik ile çalıştı

Çankırı Belediyesi personeli 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün fotoğrafının baskılı olduğu yüz siperliklerini takarak görev yaptı.

Çankırı Belediyesi personeli Atatürk fotoğraflı siperlik ile çalıştı

Kovid-19 salgını nedeniyle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101'inci yıl dönümünde kutlamalar yapılamazken Çankırı Belediyesi personeli, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü farklı bir şekilde andı. Personelin koronavirüsten korunmak için kullandığı yüz siperliklerine Atatürk fotoğrafı baskısı yaptırıldı. Personel, 19 Mayıs'ta Atatürk fotoğrafı baskılı yüz siperliklerini takarak görev yaptı. Yüz siperlikleri belediyeye gelen vatandaşlara da hediye edildi.

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, personelinin duyarlılığının kendilerini memnun ettiğini ifade ederek, "Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk sözümüzde, yüzümüzde, yüreğimizde, geçmişimizde, geleceğimizde ve her zaman fikrimizde olacak ve bu ülkenin her insanında ifade bulmaya devam edecektir. Salgın sebebi ile her ne kadar sokakları dolduramasak da; bayramlarımız taşıdığı anlam, gurur, coşku ve onurdan hiçbir şey kaybetmemiştir" dedi.

Çankırı Belediyesi personeli Atatürk fotoğraflı siperlik ile çalıştı Çankırı Belediyesi personeli Atatürk fotoğraflı siperlik ile çalıştı Çankırı Belediyesi personeli Atatürk fotoğraflı siperlik ile çalıştı

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT