1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Çarpışma dizisi bugün neden yayınlanmıyor?

Çarpışma dizisi bugün neden yayınlanmıyor?

Ekranların sevilen dizisi Çarpışma'nın yeni bölümü, 14 Mart Perşembe günü yayınlanacak olan Cumhurbaşkanı Özel programı nedeniyle 21 Mart Perşembe gününe ertelendi.

Çarpışma dizisi bugün neden yayınlanmıyor?

Ekranların sevilen dizisi Çarpışma'nın yeni bölümü, bugün var mı? Çarpışma dizi severleri sıklıkla bu soruyu araştırıyor.Peki bugün Çarpışma yayınlanacak mı? Yeni bölüm ne zaman ekranlarda olacak işte tüm detaylar haberimizde.,

ÇARPIŞMA BUGÜN NEDEN YAYINLANMIYOR?

Show TV'de ekranlara gelen Çarpışma dizisinin bu hafta yayınlanması beklenen 14'üncü bölümü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın özel programı nedeniyle haftaya ertelendi.

YENİ BÖLÜMÜ BU HAFTA EKRANA GELMEYECEK

Show TV'de bu sezona damga vurması beklenen Çarpışma dizisi, tam olarak isteneni verememiş ancak son bölümlerde izlenme oranlarında büyük bir başarı yakalamıştı. Sevilen dizinin yeni bölümü, bu hafta özel bir nedenden dolayı yayınlanmayacak.

carpisma-cumhurbaskani-ozel-programi-nedeniyle-11831360_8161_m.jpg

CUMHURBAŞKANININ ÖZEL PROGRAMI YAYINLANACAK

Çarpışma dizisinin 14'üncü bölümü, 14 Mart Perşembe günü yayınlanacak olan Cumhurbaşkanı Özel programı nedeniyle 21 Mart Perşembe gününe ertelendi. Recep Tayyip Erdoğan'ın özel programı,Perşembe akşamı saat 21.00'de Habertürk TV ve Bloomberg HT ortak yayınıyla Show TV'de ekranlara gelecek.

carpisma-cumhurbaskani-ozel-programi-nedeniyle-11831360_9750_m.jpg

HABERE YORUM KAT