1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ilk kez birlikte görüntü verdi

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ilk kez birlikte görüntü verdi

Ünlü şovmen Cem Yılmaz ve güzel oyuncu Serenay'ın aşk yaşadığı haberleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Sevilen ikili dün ilk kez kameralar karşısında görüntü verdi. İşte muhabirlerin sorularına samimi cevaplar veren ikilinin videoya yansıyan o anları

Magazin gündemine bomba gibi düşen Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz aşkı dün ilk kez kameralar karşısındaydı.

Aşklarıyla magazin gündemine bomba gibi düşen Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz, dün akşam ilk kez birlikte kamera karşısına çıktı. Neşeli halleriyle dikkat çeken ikiliden Yılmaz, sevgilisine Yalın'dan Küçücüğüm her şeyim şarkısını söyledi.

Kısa bir süre önce aşk yaşamaya başlayan ancak hiç yan yana görüntülenmeyen Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz, dün akşam Sarıyer'deki bir mekandan birlikte çıktı. Kapının önünde bekleyen basın mensuplarının yanına gelen ikili, haklarında merak edilen soruları da cevapladı.

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ilk kez birlikte görüntü verdi

GÖZLERİNİN İÇİNE BAKARAK ESPRİ YAPTI

Kendilerini bekleyen muhabirlerle sohbet eden ikiliden Yılmaz, "İlk defa görüntülüyoruz" sözlerine "Evet, çok heyecanlıyız" diyerek cevap verdi. Ünlü komedyen muhabirlerin sorduğu sorulara Serenay Sarıkaya'nın gözlerinin içine bakarak esprili bir dille cevap verdi. Bu zamana kadar yan yana görüntülenmeyen ve aşklarıyla ilgili sorulara kaçamak cevaplar veren Yılmaz, "Bu zamana kadar ben sinirli Serenay sevimli oldu artık ben sevimliyim Serenay sinirli gibi yapacak" dedi.

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ilk kez birlikte görüntü verdi

Aşklarıyla magazin gündemine bomba gibi düşen Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz, dün akşam ilk kez birlikte kamera karşısına çıktı. Neşeli halleriyle dikkat çeken ikiliden Yılmaz, sevgilisine Yalın'dan Küçücüğüm her şeyim şarkısını söyledi. Kısa bir süre önce aşk yaşamaya başlayan ancak hiç yan yana görüntülenmeyen Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz, dün akşam Sarıyer'deki bir mekandan birlikte çıktı. Kapının önünde bekleyen basın mensuplarının yanına gelen ikili, haklarında merak edilen soruları da cevapladı.

 

NEŞELİ HALLERİ DİKKAT ÇEKTİ

İlişkilerinden bahseden komedyen "Her şey gördüğünüz gibi neşeli, mutluyuz..." derken Serenay Sarıkaya'nın neşeli halleri dikkatlerden kaçmadı.

Çift, soruları yanıtladıktan sonra aynı araca bindi. Neşeli halleri dikkatlerden kaçmayan Cem Yılmaz, sevgilisi Serenay Sarıkaya'ya Yalın'ın 'Küçücüğüm her şeyim' şarkısını söyledi.

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ilk kez birlikte görüntü verdi

KÜÇÜK HAYRANLARINI KIRMAMIŞLARDI

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya çifti, yemek yedikleri bir mekanda küçük bir hayranlarının isteğini geri çevirmeyerek fotoğraf çektirdiler.

Gittikleri mekanlardan görüntü vermemek için ayrı ayrı çıkmayı tercih eden Sarıkaya ve Yılmaz ilk kez yan yana görüntülendiler.

Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ilk kez birlikte görüntü verdi

NELER YAŞANMIŞTI?

Uzun bir süredir Cem Yılmaz'la aşk yaşayan Defne Samyeli, geçtiğimiz sene Kasım ayında ilişkisini noktalamıştı. Cem Yılmaz tarafından ihanete uğradığını doğrulayan Defne Samyeli, Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya'nın aşk yaşamaya başladığını öğrendikten sonra yaptığı açıklamada şunları söylemişti: "Ekim ayında 3. şahıslarla ilgili açıklama yapmış işini sağduyulu yapanları ayırmıştım. Ben bilmiyormuşum. Görmemişim, hiç ihtimal vermedim. Hiç konduramadım. O duyguyla sert bir yazı yazdım. Ben sizi nasıl asıl haberlerde mazur gördüysem, siz de beni mazur görün" Eski sevgilisi Defne Samyeli'nin ihaneti kabul ederek "Konduramadım" demesi üzerine konuşan Cem Yılmaz, "Hiç bir şey söylemeyeceğim" diyerek konuyu kapatmıştı.

HABERE YORUM KAT