1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Centilmen futbolculara yemek

Centilmen futbolculara yemek

VAN (İHA) – Van'ın Özalp Belediyesi tarafından düzenlenen "Dostluk, Kardeşlik ve Beraberlik Futbol Turnuvası'nda "en centilmen" takım seçilen Özalp Gargalı...

Centilmen futbolculara yemek

VAN (İHA) – Van'ın Özalp Belediyesi tarafından düzenlenen "Dostluk, Kardeşlik ve Beraberlik Futbol Turnuvası'nda "en centilmen" takım seçilen Özalp Gargalı Gençlik Spor Takımının oyuncularına yemek verildi.

Özalp Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından verilen yemeğe Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Nihat Koç, turnuva komitesinden Sinan Ataç, Mehmet Zenginer ve Tekin Kıyatmaz ile Gargalı Gençlik Spor Takımının yöneticileri ve oyuncuları katıldı. Özalp Belediyesi Bakım ve Onarım Kademesine ait yemek salonunda yerilen yemekte sporcularla sohbet eden Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Nihat Koç, "Bu yıl yapmış olduğumuz Dostluk, Kardeşlik ve Beraberlik Futbol Turnuvası çok güzel oldu. Sorunsuz bir şekilde tamamlanması bizleri mutlu etti. Gargalı Gençlik Spor olarak turnuvada göstermiş olduğunuz başarıdan ve centilmenlikten dolayı sizleri kutluyorum" dedi.

Centilmen futbolculara yemek

Centilmen futbolculara yemek

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT