1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Ceren Özdemir'in katilinin cinayet itirafı metni ortaya çıktı: İfadeler kan donduruyor!

Ceren Özdemir'in katilinin cinayet itirafı metni ortaya çıktı: İfadeler kan donduruyor!

Ceren Özdemir'in katilinin cinayeti itiraf etmesinin ardından katil 35 yaşındaki Özgür Arduç'un itiraf metni merak ediliyordu. Son dakika gelişmesi olarak Ordu'da bahçelerinin önünde öldürülen Ceren Özdemir'in katilinin itirafları ortaya çıkıt. Katil Özgür Arduç'un itirafları kan dondurdu...

Ceren Özdemir'in katilinin cinayeti itiraf etmesinin ardından katil 35 yaşındaki Özgür Arduç'un itiraf metni merak ediliyordu. Son dakika gelişmesi olarak Ordu'da bahçelerinin önünde öldürülen Ceren Özdemir'in katilinin itirafları ortaya çıkıt. Katil Özgür Arduç, "Bir inşaat bulduğunu ve burada sabahladığını, sabah da meyve aradığını, yeni avlar aradığını ama bulamadığını söylüyor.” dedi.

CEREN ÖZDEMİR'İN KATİLİ ÖZGÜR ARDUÇ'UN CİNAYET İTİRAF METNİ

İşte TRT muhabirinin canlı yayında anlatırken zorlandığı o ifade:

Dün gece boyunca sorgusu sürdü. Hapisten çıktığı zaman kafasında birilerini öldürmek olduğunu söylüyor. Gözüne birilerini kestirmiş, ‘bir bıçak darbesinde öldürebileceğim kişiler aradım’ diyor katil zanlısı. Önce kapüşonlu mont alıyor, silah alamıyor, bıçak alabiliyor. “Zıpkın almayı düşündüm. Ceren’i gözüme kestirdim, biraz takip ettim. Karşıma yaşlı adam çıktı, büfeye attım kendimi. Takip etmeye devam ettim, fırsat buldurduğumda öldürdüm” diyor. Bir inşaat bulduğunu ve burada sabahladığını, sabah da meyve aradığını, yeni avlar aradığını ama bulamadığını söylüyor.”

Ceren Özdemir'in katilinin cinayet itirafı metni ortaya çıktı: İfadeler kan donduruyor!

HABERE YORUM KAT

1 Yorum