1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Çeşmeli kardeşler 49 yıldır şans dağıtıyor

Çeşmeli kardeşler 49 yıldır şans dağıtıyor

İZMİR (İHA) – 49 yıldır Milli Piyango bileti satan Çeşmeli kardeşler, yılbaşı biletlerinin yoğun rağbet gördüğünü ve vatandaşların bilet almakta...

Çeşmeli kardeşler 49 yıldır şans dağıtıyor

İZMİR (İHA) – 49 yıldır Milli Piyango bileti satan Çeşmeli kardeşler, yılbaşı biletlerinin yoğun rağbet gördüğünü ve vatandaşların bilet almakta geç kalmamaları gerektiğini söyledi.

İzmir'in Çeşme ilçesinde, seyyar Milli Piyango bayiliği yapan Kartal kardeşler, 49 yıldır şans dağıtıyor. Babalarından devraldıkları meslekle yaz-kış, sıcak-soğuk demeden, Çeşme Çarşısında Milli Piyango satarak evlerinin geçimini sağlayan Orhan ve Halil Kartal, bu yıl da 61 milyonluk büyük ikramiye için bilet satışlarına devam ediyor.

Çeşme'de birkaç kez büyük ikramiye çıkan bileti sattıklarını ifade eden Kartal kardeşler, bu yılbaşında da şanslı biletin kendi sattıkları biletler içerisinde olduğu inancıyla, "Büyük ikramiye isabet eden bileti alan talihli kişinin gözlerindeki sevinç ışığını görmek bizi çok mutlu ediyor. Bu mutluluğu Çeşme'de birkaç kez yaşadık. Bu yılbaşında da yaşayacağımıza inanıyoruz" dedi.

31 Aralık 2017 tarihinde yapılacak çekilişte 1 kişiye 61 milyon, 1 kişiye 10 milyon, 1 kişiye 5 milyon, 1 kişiye 2 milyon, 1 kişiye 1 milyon, 1 kişiye 500 bin lira ikramiye çıkma şansı olduğunu hatırlatan Kartal kardeşler, tam biletlerin 60, yarım biletlerin 30 ve çeyrek biletlerin 15 liradan satıldığını hatırlatarak, yılbaşı biletlerinin yoğun rağbet gördüğünü ve vatandaşların bilet almakta geç kalmamaları gerektiğini söyledi.

Çeşmeli kardeşler 49 yıldır şans dağıtıyor

Çeşmeli kardeşler 49 yıldır şans dağıtıyor

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT