1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Çetin: "Sadece Adana değil Türkiye bizi takip ediyor"

Çetin: "Sadece Adana değil Türkiye bizi takip ediyor"

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Toros ve Güzelyalı Mahallesi'ndeki sabah 06.00'da yaptığı halk buluşmasında, "Bize iletilen hiçbir sorun çözümsüz...

Çetin: "Sadece Adana değil Türkiye bizi takip ediyor"

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Toros ve Güzelyalı Mahallesi'ndeki sabah 06.00'da yaptığı halk buluşmasında, "Bize iletilen hiçbir sorun çözümsüz kalmıyor" dedi.

Başkan Çetin, çok erken saatte olmasına rağmen gösterilen yoğun katılım nedeniyle vatandaşlara teşekkür ederek, "Haftanın 2 veya 3 günü 2 veya 3 mahallede sabah toplantılarını aksatmadan yapmaya devam ediyoruz. Önceleri inanmadılar. Belediye başkanı sabah 06.00'da gelmez dediler. Ama artık Adana halkı buna alıştı. Sadece Adana'da değil Türkiye'nin her yerinden takip ediliyoruz. Bunu bana gelen e-postalardan, mesajlardan, telefonlardan, katıldığım şehir dışı programlardan anlıyorum. Periyodik olarak yapılan toplantılarda 1,5 ayda bir sıra geleceğini daha önceden belirtmiştim. 1.5 ay önce Toros ve Güzelyalı mahallerindeydik. İşte 1,5 ay geçmeden yine yanınızda sizlerle birlikteyiz. Takvime bakın, kaydedin. 1.5 ay sonra yine burada olacağız" dedi.

Ekibiyle 7/24 aralıksız hizmetlere devam ettiklerini aktaran Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, "Sevinerek görüyorum ki Çukurova ilçemizdeki mahallelerde çok büyük bir sorun kalmadı. 1.5 ay önce bize ilettiğiniz sorunların tamamı çözülmüş durumda. Bize iletilen hiçbir sorun çözümsüz kalmıyor. Halk Günlerinde de öyle. Halk Günlerinde bize ilettiğiniz ne sorun varsa kısa vadede, orta vadede ve uzun vadede bir planlamaya tabi tutuluyor ve çözülüyor. Bir sorunu olan varsa burada lütfen dile getirsin. Bütün ekip arkadaşlarımız ve müdürlerimiz burada. Onlar da notlarını alacaklar ve varsa bir sorun çözecekler" diye konuştu.

Görev süresi bitmeden söz verdiği bütün vaatleri gerçekleştireceklerinin altını çizen Çetin, "Çok yakın zamanda Bülent Ecevit Sanat Parkı'nın, Atatürk Kadın Yaşam Köyü'nün, Huzurevleri Kapalı Semt Pazarı'nın, Kadın Sohbet ve Dayanışma Evlerinin, Emekli Dinlenme Evlerinin, Semt Kreşleri için toplu bir açılış ve temel atma töreni yapacağız. Size söz vermiş olduğum Atatürk Öğrenci Yurdu'nun temelini atacağız. Adana'ya yapacağımız en büyük yatırım olacak Atatürk Kongre Merkezi'nin temelini atacağız. 100. Yıl Mahallesi'nde modern pazarın temeli ve Çanakkale Şehitleri Parkı'nın temelini atacağız. İnşallah Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun da katılımıyla dolu dolu açılış ve temel atma törenlerine imza atacağız" ifadelerini kullandı.

Çetin: "Sadece Adana değil Türkiye bizi takip ediyor"

Çetin: "Sadece Adana değil Türkiye bizi takip ediyor"

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT