1. HABERLER

  2. YEREL

  3. CHP Pendik İlçe Başkanı Ercan " Genel Seçime Hazırız"

CHP Pendik İlçe Başkanı Ercan " Genel Seçime Hazırız"

Cumhuriyet Halk Partisi Pendik İlçe Başkanı Kemal Ercan, Cumhuriyet gazetesine yapılan saldırıları kınayarak, gazetenin karanlık içerisine çekilmeye çalıştığını söyledi.

CHP Pendik İlçe Başkanı Ercan " Genel Seçime Hazırız"

Chp Pendik İlçe Teşkilatı Bugün 16 Ocak’ta Pendik’te bir basın toplantısı gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Kemal Ercan ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde bir çok basın mensubu katıldı. İlçe Başkanı Ercan konuşmasına başlamadan önce tüm basın işçilerinin 10 Ocak Gazeteciler gününü kutladı...

Seçim çalışmaları hakkında bilgi veren ve Türkiye gündemini değerlendiren  Ercan, Geçmişe bakarak Ocak ayının  faili meçhul cinayetlerin çok yaşandığını belirterek “ Yine bir ocak ayı, yine aynı senaryo… Bu gün Fransa'daki derginin basımından sonra Cumhuriyet gazetesi mit tarafından durduruluyor aranıyor. Sosyal paylaşım siteleri örgütlenerek karalama kampanyaları düzenleniyor. Tıpkı geçmişte olduğu gibi... Cumhuriyet gazetesi  karanlığa çekilmek isteniyor” şeklinde konuştu.

img_1981.jpg

GENEL SEÇİME HAZIRIZ
8 Kasım’da gerçekleştirilen kongreye ve oluşturulacak yönetim listesine odakladıklarını belirten  CHP Pendik İlçe Başkanı Ercan,”Genel seçime hazırız. Bu anlamda Yerel Basını çok önemsiyoruz. Onlar siyasi partilerin sesi oluyorlar dolayısıyla genel seçim startını ilk sizinle vermek istedik..  Bu toplantılarımız sivil toplum kuruluşları muhtarlarımızla devam edecek. Sürekli olarak toplantılar değerlendirmeler yapacağız. Yapıcı her eleştiriye açığız. Yönetimimiz zaten bu şekilde oluşturuldu” dedi. İlçe’de yapılan etkinliklerden bahseden Ercan , 25 Ocak’ta yapılacak olan Uğur Mumcu’yu Anma Töreni gerçekleştireceklerini bu anlamda herkesi davet ettiklerini belirtti.

Haber: Yusuf SARAY

 

 

HABERE YORUM KAT