1. HABERLER

  2. YEREL

  3. CHP Tuzla'da İlçe Başkanlığı'na Eren Ali Bingöl ile devam edildi

CHP Tuzla'da İlçe Başkanlığı'na Eren Ali Bingöl ile devam edildi

CHP Tuzla İlçe Örgütü’nün İdris Güllüce Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdiği 12.Olağan Kongresi'nde düzenlenen seçimde CHP Tuzla’nın yeni ilçe başkanı tek aday olarak yer alan Avukat Eren Ali Bingöl oldu.

CHP Tuzla'da İlçe Başkanlığı'na Eren Ali Bingöl ile devam edildi

İdris Güllüce Kültür Merkezi’nde CHP Tuzla İlçe Örgütü tarafından düzenlenen 12.Olağan Kongresi'ndeki ilçe başkan seçimlerinde  Avukat Eren Ali Bingöl başkanlığa seçildi.

Mevcut Başkan Hasan Uzunyayla’nın aday olmadığı kongrede tek listeyle gidilen seçimde, Av. Eren Ali Bingöl, CHP Tuzla’nın yeni ilçe başkanı oldu. Eski İlçe Başkanı ve Eski Milletvekili Adayı olan Hasan Uzunyayla’nın İl Delegesi bile yazılmaması oldukça dikkat çekiciydi.

CHP Tuzla'da İlçe Başkanlığı'na Eren Ali Bingöl ile devam edildiCHP Tuzla'da İlçe Başkanlığı'na Eren Ali Bingöl ile devam edildi

EREN ALİ BİNGÖL KİMDİR?

Bingöl’lü olan Av. Eren Ali Bingöl, 2013 yılında CHP’ye üye olarak aktif siyasete başladı. 2014-2017 yılları arası CHP Tuzla İlçe Başkan Yardımcılığı ve İlçe Sekreterliği görevlerinde bulunan Bingöl, CHP Parti Okulu Eğitmeni Olarak “Sandık Güvenlik Eğitimleri” verdi. 31 Mart ve 23 Haziran Seçimlerinde İlçe Seçim Kurulu Temsilciliği görevlerinde bulundu. İleri derecede İngilizce biliyor.

 

 

HABERE YORUM KAT