1. HABERLER

  2. YEREL

  3. CHP´den Bir Aday Adayı Daha

CHP´den Bir Aday Adayı Daha

CHP´den Bir Aday Adayı Daha
      CHP Pendik İl Genel Meclis Üyesi Bayram Bekar 5. Aday Adayı oldu. Bekar, partiye ilk resmi müracaatı yapan aday adayı oldu CHP Pendik İl Genel Meclis Üyesi Bayram Bekar 5. Aday Adayı oldu. Bekar, partiye ilk resmi müracaatı yapan aday adayı oldu
 
      Bayram Bekar, 1966’da Akçaabat Düzköy’de doğdu. 1976 yılından beri Pendik’te yaşamını sürdürmekte. İlk - orta ve lise eğitimini İstanbul Pendik’te tamamladı. Okan Üniversitesi İnşaat Teknolojisi Bölümü’nden mezun oldu.
 
      Bayram Bekar 1988’den günümüze kadar hizmet vermekte olan, Mimarlık - Mühendislik ve İnşaat-Emlak sektöründe faaliyet gösteren Beyaz Mimarlık Şirketi’nin sahibidir.
 
      1994 yılından bu yana Cumhuriyet Halk partisi üyesidir. Pendik CHP’de 1 dönem ilçe başkan yardımcılığı, 1 dönem eğitim sekreterliği olmak üzere 2 ayrı dönemde yönetim kurulu üyeliği görevlerini yürüttü. 2009 yerel seçimlerinde Pendik’ten İl Genel Meclisi’ne seçildi ve halen bu görevini yürütmektedir.
 
      Ayrıca İstanbul CHP 34. İl Kongresinde yönetim kuruluna seçilmiş ve 12 Temmuz tarihine kadar CHP İl Başkan Yardımcılığı görevini yürütmüştür.
 
      Bayram Bekar bu görevinden 2014 yerel seçimlerinde CHP Pendik Belediye Başkan Aday Adaylığı için ayrılmış bulunmakta.

HABERE YORUM KAT