1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. CHP'li başkan Erdem Gül, metresiyle yatak odasında basılmış

CHP'li başkan Erdem Gül, metresiyle yatak odasında basılmış

Geçtiğimiz günlerde gündeme gelen CHP'li Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül'ün eşini aldattığı ve eşi tarafından metresiyle basıldığı iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Olaya ilişkin konuşan gazeteci Sabahattin Önkibar,"Bu arkadaş önümüzdeki günlerde yeni facialara neden olacak. Bana o yönde gelen bilgiler var." dedi.

CHP'li başkan Erdem Gül, metresiyle yatak odasında basılmış

CHP'li Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül'ün eşini aldattığı ve metresiyle birlikte basıldığı iddiası gündeme gelmişti. Gül'ün kayınpederi olaya ilişkin ağır sözler kullanmış ve yolsuzluk imaları da yaptı.

Kemal Kılıçdaroğlu'na yakın bir isim olan Erdem Gül'ın kızını aldattığını ve metres tuttuğunu iddia eden öfkeli kayınpeder Gül'e üstü kapalı "yolsuzluk" suçlamaları da yöneltti.

Hüseyin Işık sosyal medyada paylaştığı ve Erdem Gül'ü hedef alan mesajında, çocuklarının masraflarını karşılayacağını söyleyen CHP'li başkana çok ağır sözlerle yüklenerek; "Aldığın 9-10 bin lira aylıkla içkilerinizi mi, metresini mi, tuttuğun evin ve adadaki evin giderlerini mi karşılayacak acaba?" diye yazdı.

Işık, damadı Erdem Gül hakkında yolsuzluk imasında da bulunarak, 2 milyonluk ihaleyi 15 milyona yaptırmak istediğini ileri sürdü.

erdem gül

"EŞİ METRESİYLE YATAK ODASINDA SUÇÜSTÜ YAPMIŞ"

Yeni yasak aşk skandalı CHP'yi bir kez daha karıştırırken partiye yakın bir isim olan gazeteci Sabahattin Önkibar'dan konuyla ilgili yeni detaylar geldi.

Skandalın nasıl ortaya çıktığını CHP'li kaynaklarına dayanarak anlatan Önkibar şu ifadeleri kullandı;

"Aslı Hanım eşi Erdem Gül'ü metresiyle yatak odasında suçüstü yapmış. Evet böyle bir bilgi CHP'nin içinden geldi. Bu ne anlama geliyor, bunun sonuçları ne olur, sorusuna gelince bakın AKP zaten bu tür bahaneler malzemeler arıyor.

Bendeniz hatırlarsınız bu ikazlarımı sadece Erdem Gül bağlamında yapmıyorum, aynı şeyi Ekrem İmamoğlu için de yaptım. Malum o kayak tatili olayında, ki Ekrem İmamoğlu'na açıktan destek veren bir gazeteciyim."

"YENİ FACİALARA NEDEN OLACAK"

Erdem Gül konusunda önümüzdeki günlerde yeni gelişmeler yaşanacağına da dikkat çeken Önkibar, "Bu arkadaş önümüzdeki günlerde yeni facialara neden olacak. Bana o yönde gelen bilgiler var. Ne yapılabilir bilmiyorum istifa etse Adalar'da onun yerine birisi gelse... Ama istifa edeceğine pek ihtimal vermiyorum ama bu arkadaş ne idi ne oldu, havalandı tabiri caizse." değerlendirmesinde bulundu.

HABERE YORUM KAT

1 Yorum