1. HABERLER

  2. YEREL

  3. CHP'nin iftar oyunu! Kartal Belediyesi'nin Pendik'te işi ne?

CHP'nin iftar oyunu! Kartal Belediyesi'nin Pendik'te işi ne?

CHP Pendik İlçe Teşkilatı, İBB’den sadece iftar yemeği için izin almasına rağmen yasağı delerek Kartal Belediyesi desteğiyle eğlence programı organize etmesi şaşkınlık yarattı.

CHP'nin iftar oyunu! Kartal Belediyesi'nin Pendik'te işi ne?

CHP Pendik İlçe Teşkilatı, İBB’den sadece iftar yemeği için izin almasına rağmen yasağı delerek Kartal Belediyesi desteğiyle eğlence programı organize etmesi şaşkınlık yarattı. Kartal Belediyesinin yasağa karşı böyle bir işe kalkışması soru işaretlerini de beraberinde getirdi.

CHP Pendik İlçe Teşkilatı, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin izni dahilinde olan Atatürk Heykeli yanında iftar yemeği vermek istedi. Bunun için her türlü zararın karşılanmasını sağlayan bir taahhütname imzalayan CHP Teşkilatı, İBB`den sadece iftar yemeği için izin aldı.

Ancak CHP Teşkilatı yemeğin ardından eğlence programı düzenleyerek aldığı izni deldi. Gecenin asıl olayı ise eğlenceyi organize eden kurumun Kartal Belediyesi olması. Asıl görevi Kartallılara hizmet etmek olan Kartal Belediyesinin Pendik`te izin dahi alınmadan eğlence organizasyonu düzenlemesi akıllara birçok soru işareti getirdi.

whatsapp-image-2019-05-26-at-22-57-59.jpegwhatsapp-image-2019-05-26-at-22-58-00-1.jpegwhatsapp-image-2019-05-27-at-10-52-30.jpeg

 

HABERE YORUM KAT