1. HABERLER
  2. SPOR
  3. Çılgın Sayısal Loto sonuçları 27 Şubat 2021 Cumartesi | Sonuç sorgulama ekranı

Çılgın Sayısal Loto sonuçları 27 Şubat 2021 Cumartesi | Sonuç sorgulama ekranı

Şans oyunu severlerin yoğun ilgi gösterdiği Çılgın Sayısal Loto'da beklenen an geldi. Kuponlarını dolduranlar ve bugünkü çekilişin sonucunu öğrenmek isteyenler, 6 bilenin toplam 116 milyon 407 bin 140  TL kazanacağı ödülün sahibi olup olmadıklarını araştırıyorlar. Bu kapsamda Çılgın Sayısal Loto sonuçları 27 Şubat 2021 Cumartesi | Sonuç sorgulama ekranı konuları araştırılıyor. İşte detaylar...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları 27 Şubat 2021 Cumartesi | Sonuç sorgulama ekranı

Haftanın üç günü oynanan Çılgın Sayısal Loto'da biletlerini dolduran şans oyunu severler sonuçları öğrenmek için saatlerce bekledi ve vakit geldi. Bugüne kadar oynanan çekilişlerde 6 bilen çıkmadı. İkramiye çekilişten çekilişe katlanarak 116 milyon 407 bin 140 TL'ye kadar yükseldi. Söz konusu tutarın sahibi olmak isteyenler  bu kapsamda biletlerini dolduran ve sonuçları öğrenmek isteyenler Çılgın Sayısal Loto sonuçları 27 Şubat 2021 Cumartesi | Sonuç sorgulama ekranı   konularını merak ediyorlar. Detaylar ve daha fazlası haberimizde...

Çılgın sayısal loto sonuçları 15 Ağustos 2020

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI 27 ŞUBAT 2021 CUMARTESİ

27 Şubat 2021 Cumartesi Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı.

Kazanan numaralar: 2 - 14 - 29 - 30 - 69 - 80 - 53 (JOKER)

Çılgın Sayısal Loto sonuçları 27 Şubat 2021 Cumartesi | Sonuç sorgulama ekranı

24 Şubat Çarşamba Çılgın Sayısal Loto sonuçları: 9 -26 -30- 43 -54 -73- 63 (Joker)

SAYISAL LOTO SONUCUNU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇ SORGULAMA EKRANI

Çılgın Sayısal Loto sonucunuzu öğrenmek için linke tıklayınız.

SAYISAL LOTO SONUÇ SORGULAMA EKRANI

Çılgın sayısal loto sonuçları 15 Ağustos 2020

SAYISAL LOTO İSİM Mİ DEĞİŞTİRDİ?

Sayısal Loto’nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Milli Piyango Genel İdaresi tarafından oynatılan sayısal loto oyunları Türkiye Varlık Fonu (TVF) ile Sisal Şans İnteraktif Hizmetler ve Şans Oyunları Yatırımları AŞ arasındaki sözleşme kapsamında, yüklenici firma tarafından  işler, 1 Ağustos itibarıyla devredildi. 

Devrin ardından şans oyunlarının işleyişine yönelik tüm çalışmaları izleme ve denetleme yetkisi MPİ'de olacak. 

Milli Piyango lisansı 2017'de 49 yıllığına TVF'ye devredilmişti. Bu modelle Milli Piyango lisansı Fon'da kalmaya devam edecek.

Yüklenici firmayla 10 yıllık sözleşme imzalanırken, süre sonunda kamuya en yüksek fayda sağlayacak şekilde model tekrar değerlendirilecek.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NEDİR?

 Sayısal Loto, bir müşterek havuz oyunudur. Bu oyunda, her oyuncunun oynadığı oyun başına yaptığı ödeme karşılığında merkezi bilgisayar sistemine bir veya daha fazla numara kombinasyonu kaydedilir. Kaydedilen kombinasyonlar, kazanan kombinasyonu belirleyen bir çekilişe katılır. Kazananlar, 3’üncü madde hükümlerine göre belirlenir.

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Çılgın sayısal loto oyununda bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Tek kolon ücreti 3 TL’dir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

SEN SEÇ

Sen seç, Online Çılgın Sayısal Loto’nun sizler için geliştirdiği bir seçenektir. Kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

SİSTEM OYUNU NEDİR?

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6’dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler..

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir. 

Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür. 

Çılgın sayısal loto sonuçları 15 Ağustos 2020

 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT