1. HABERLER
  2. GÜNDEM
  3. CNN'de Razi Canikligil ile Zafer Şahin birbirine girdi! Hakaretler havada uçuştu

CNN'de Razi Canikligil ile Zafer Şahin birbirine girdi! Hakaretler havada uçuştu

CNN Türk'te ABD seçimlerinin yorumlandığı programda Razi Canikligil ile Takvim Gazetesi Ankara Temsilcisi Zafer Şahin birbirine girdi. Canıklıgil, Şahin'e,"Ne dediğini bilmiyorsun. Sen aptal, şapşal bir adamın tekisin." dedi. Şahin ise Canıkligil'e," Ait olduğun çukurun en dibindesin." dedi.

Tüm dünyanın meraklı gözlerle takip ettiği ABD başkanlık seçimlerine sürerken bu konu CNN Türk'te Hande Fırat'ın sunduğu Gece Görüşü programında konuşuldu. Programa ABD'den bağlanan Razi Canikligil ve Takvim Gazetesi Ankara Temsilcisi Zafer Şahin arasında yaşanan tartışma damga vurdu. İkilinin birbirine canlı yayında kullandığı sert ifadeler izleyenleri şaşkına uğrattı.

Zafer Şahin, Canikligil'in seçim yorumuna,"  Benim nezdimde sizin ABD seçimlerine dair yaptığınız değerlendirmeler taraflı. Bu da benim bakış açım. " dedi.

"SEN ŞAPSAL APTAL BİR ADAMIN TEKİSİN"

Daha sonra söz alan Razi Canikligil, "Siz öyle dar zihniyetli bir insansınız ki. Yurt dışında yaşayan milyonlarca insanı zan altında bırakıyorsunuz. Almanya'da yaşayan Fransa'da yaşayan İngiltere. Ne dediğini bilmiyorsun. Aptal bir adamın tekisin sen. Sen aptal, şapşal bir adamın tekisin." diyerek sert ifadeler kullandı.

CNN'de Razi Canikligil ile Zafer Şahin birbirine girdi! Hakaretler havada uçuştu

"AİT OLDUĞUN ÇUKURUN EN DİBİNDESİN"

Bunun akabinde Zafer Şahin, Canıkligil'e," Sana yazıklar olsun. Seviyeni gösterdin Razi, tebrik ediyorum seni. Ait olduğun çukurun en dibindesin." dedi.

YAYINI TERK ETTİ

Daha sonra Razi Canikligil "Ben böyle seviyesiz bir programda bulunamam" diyerek yayını terk etti. 
 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT