1. HABERLER
  2. YEREL
  3. ''Çorumlunun yaptığını herkes yapamaz'' dedi! Meşhur çorum leblebisini dağıttı

''Çorumlunun yaptığını herkes yapamaz'' dedi! Meşhur çorum leblebisini dağıttı

Tuzla'da Çorum ve Çorumluların önde gelenlerinden işadamı, gazeteci ve reklamcı Hakan H. Manici, yaptığı farkındalık projesiyle tüm dünyaya nam salan Çorum Leblebisini "Çorumlunun yaptığını herkes yapamaz" sloganıyla Tuzla'ya kazandırıyor.

''Çorumlunun yaptığını herkes yapamaz'' dedi! Meşhur çorum leblebisini dağıttı

Tuzla'da Çorum ve Çorumluların önde gelen işadamı, gazeteci ve reklamcı Hakan H. Manici "Çorumlunun yaptığını herkes yapamaz" sloganını Çorum Leblebisi kutularına işleterek ünü tüm dünyaya yayılan Çorum Leblebisini Tuzla bürokrasinin lezzetleri tanımasını sağlıyor.

Çorum'un geleneksel lezzetleri arasına yer alan ve 8 farklı lezzetten oluşan Çorum Leblebisini Hakan Manici, promosyon olarak Tuzla bürokrasisine dağıtıyor. Bu sayede hem Çorum Leblebisinin tanıtımına katkı sağlarken hem de ''Çorumlunun yaptığını herkes yapamaz'' sloganı ile farkındalık oluşturuyor.

''Çorumlunun yaptığını herkes yapamaz'' dedi! Meşhur çorum leblebisini dağıttı''Çorumlunun yaptığını herkes yapamaz'' dedi! Meşhur çorum leblebisini dağıttı''Çorumlunun yaptığını herkes yapamaz'' dedi! Meşhur çorum leblebisini dağıttı''Çorumlunun yaptığını herkes yapamaz'' dedi! Meşhur çorum leblebisini dağıttı

Okan Gül
Video ve Yerel Haberler Editörü
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT