1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Çukur 61.bölüm fragman izle! Çukur yeni bölüm fragmanı

Çukur 61.bölüm fragman izle! Çukur yeni bölüm fragmanı

Çukur 61.bölüm fragman izle! Çukur yeni bölüm fragmanında neler olacak? Sena'nın öldürülmesinin ardından zor günler yaşayan Yamaç'ı neler bekliyor? Sena'yı kaybettiği Gül Pavyon'a giden Yamaç, su dolu akvaryuma giriyor Peki Yamaç ölecek mi? Su dolu akvaryumdan nasıl çıkacak?

Çukur 61.bölüm fragman izle! Çukur yeni bölüm fragmanı

Çukur 61.bölüm fragman izle! Çukur yeni bölüm fragmanı Show TV'nin sevilen fenomen dizisi Çukur'un yeni bölüm tanıtımı yayınlandı. Sena'nın ölmeden önce kendisi için sürpriz bir doğum günü hazırladığını Deren'den öğrenen ve büyük bir yıkım yaşayan Yamaç gözyaşlarına hakim olamıyor. 

Çukur 61.bölüm fragman izle! Çukur yeni bölüm fragmanı

YAMAÇ AKVARYUMDAN NASIL ÇIKACAK?

Fragmanda; Su dolu akvaryuma giren Yamaç'ın çaresiz hali izleyenleri derinden etkilerken, akvaryumun kapaklarının kapanmaya başlamasıyla yaşanan korku dolu anlar gerilimi yükseltiyor ve akıllara "Yamaç'a ne olacak?" sorusunu getiriyor.

ÇUKUR 61.BÖLÜM FRAGMANI | YENİ BÖLÜM FRAGMAN

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER OLDU

Yamaç ve Selim, Sena’yı bulmak için zamanla yarışacak. Yüzüklü’nün, Sena’yla karşı karşıya gelmesi ve beklenmedik planını uygulaması, dengeleri sonsuza kadar değiştirecek. 
Koçovalılar'ın arkasından iş çevirerek değerli taşların Sedatlar'ın eline geçmesini sağlayan Uluç, Koçovalılar'ı zor duruma düşüren bir hamlede bulunacak. İdris ve Meliha’nın geçmişinden gelen bir sır ise Yüzüklü’yle ilgili bazı ipuçlarını gün yüzüne çıkaracak. 
Yamaç, Mahsun’un izini sürerken, ikili arasında yaşanacak aksiyon dolu yüzleşme nefesleri kesecek. Hiçbir gücün Sena’yla ikisini ayıramayacağını düşünen Mahsun’u ve Sena’yı büyük bir sürpriz bekleyecek. Sena su dolu akvaryumda kapatılarak öldürüldü

HABERE YORUM KAT

1 Yorum