Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'ye yüklendi: Ağızlarını her açtıklarında faşizmin izlerini görüyoruz

Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'yi kast ederek, " Ağızlarını her açtıklarında demokrasiden, haktan, hukuktan, adaletten bahsedenlerin AK Parti'ye ve Cumhur İttifakı'na yönelttikleri tehditlere baktığımızda katıksız bir faşizmin izlerini görüyoruz. Biz bunları ülkenin yerli ve milli sanayisini, ekonomisini, ticaretini, altyapısını engellemek için attıkları taklalardan biliriz." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'ye yüklendi: Ağızlarını her açtıklarında faşizmin izlerini görüyoruz

Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kağıthane Meydanı'nın açılışına Vahdettin Köşkü'nden canlı bağlantıyla katılarak açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şu şekilde:

"İlçemiz (Kağıthene) için önemini bildiğim ve Seyrantepe'de inşası süren 620 yataklı hastaneyi inşallah yakında tamamlıyoruz.

Son 18 yılda kurduğumuz güçlü altyapı üzerinde yepyeni bir Türkiye inşa ediyoruz.

Millet bahçeleriyle yeşil alanlarıyla millet kıraathaneleriyle kentsel dönüşüm projeleriyle restorasyonlarla şehirlerimizin çehrelerini değiştiriyoruz.

"TÜRKİYE'NİN HEDEFLERİNE YÜRÜMEKTEN VAZGEÇMEMESİ BAZILARINI ÇILDIRTIYOR"

Salgın gibi küresel bir sağlık krizine ve bununla bağlantılı olarak giderek derinleşen ekonomik sıkıntılara rağmen Türkiye'nin hedeflerine doğru yürümekten vazgeçmemesi bazılarını şaşırtıyor, hatta çıldırtıyor.

Ağızlarını her açtıklarında demokrasiden, haktan, hukuktan, adaletten bahsedenlerin AK Parti'ye ve Cumhur İttifakı'na yönelttikleri tehditlere baktığımızda katıksız bir faşizmin izlerini görüyoruz.

Biz bunları ülkenin yerli ve milli sanayisini, ekonomisini, ticaretini, altyapısını engellemek için attıkları taklalardan biliriz.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'ye yüklendi: Ağızlarını her açtıklarında faşizmin izlerini görüyoruz

"HER VATANDAŞIMIZI İKNA EDECEĞİZ"

Türkiye'nin 2053 vizyonunu hayata geçirebilmesi için 2023'ün ne kadar önemli olduğu konusunda her vatandaşımızı ikna edeceğiz

Yürüttüğümüz mücadeledeki en büyük gücümüzün altına imza attığımız hizmetler olduğunu asla unutmadan, eser inşasına devam edeceğiz."

TÖRENE KATILANLAR

Törene Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak da katıldı.

Kurdele kesimi sırasında meydana ilişkin bilgi de veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Burada şimdi çok değişik ağaç çeşitleri var. Yeşil bitkilerimiz var. Bodur ağaç çeşitlerimiz var. Bunlarla tabii Kağıthane Meydanı çok daha güzel bir hale geldi. İnşallah baharla birlikte burada anneler çocuklarıyla, yavrularıyla çok daha farklı bir şekilde vakit geçirebilecekler." diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'ye yüklendi: Ağızlarını her açtıklarında faşizmin izlerini görüyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasının ardından meydanın açılış kurdelesi Bakan Kurum, Vali Yerlikaya, Kağıthane Belediye Başkanı Öztekin ve AK Parti İl Başkanı Şenocak ve bazı katılımcılarca kesildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, açılışta kullanılan makasların günün hatırasına kurdeleyi kesenlerde kalmasını istedi.


 

0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡