1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Cumhurbaşkanı Erdoğan Kastamonu'da halka hitap etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kastamonu'da halka hitap etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kastamonu Kuzeykent Meydanı'nda vatandaşlara hitap ediyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kastamonu'da halka hitap etti

İstanbul'da yaşanan helikopter kazasında şehit olan askerlerimize Rabbim'den rahmet diliyorum.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şöyle;

İstanbul'da yaşanan helikopter kazasında şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. 

Hazır mısınız "Memleket İşi Gönül İşi" diyor muyuz? Cumhur'un partisi AK Parti'ye mühür vuruyor muyuz?

TÜRK AYNI TÜRK'TÜR, HASIMLARI DA AYNIDIR"

Türkiye üzerindeki hesaplar ne ise bugün de aynıdır. Çünkü Türk Türk'tür hasımları da aynı hasımlardır. Türkiye güçlü olmaya, güçlü kalmaya ve sürekli ileriye gitmeye mecburdur. Güçlü olmak için bir olacağız iri olacağız, diri olacağız hep birlikte burada olduğu gibi Türkiye olacağız. Birbirimizi Allah için seveceğiz. Makam için değil, para pul için değil işte bu şekilde yürüyeceğiz.

SENARYOLARINI BOZARAK GELECEĞİMİZİ AYDINLATTIK"

AK Parti, Türkiye alıcılarını kendi tarihine kendi gücüne ayarladığı için saldırı altındadır. Halka tepeden bakanların aksine, milletin iradesinin üzerinde irada tanımayarak demokrasimizi ileriye taşıdık. Ekonomimizi güçlendirdik oyunları bozarak geleceğimizi aydınlattık. Bize bunun için düşman oldular. Milletimizle birlik olduğumuz, insanlarımıza güven aşıladığımız devletimizi ayağa kaldırdığımız için bize düşman oldular. Diline, dinine bakmadan mazluma sahip çıktığımız, adaletsizliklerini yüzlerine vurduğumuz için bize düşman oldular. Maruz kaldığımız bu düşmanlıkları berat belgemiz olarak görüyorum. Saldırıların hedefi aslında Türkiye'dir.

"TÜRKİYE'Yİ BÜYÜTTÜK, GÜÇLENDİRDİK"

Verdiğimiz mücadeleyi beka mücadelesi olarak görüyoruz. 2023 hedeflerimize sıkı sıkıya sarılıyoruz. Biz Türkiye'yi büyüttük, güçlendirdik. Son 16 yılda Kastamonu'ya 15 katrilyon yatırım yaptık. Kastamonu'da TOKİ vasıtasıyla 3 bin 556 konut projesini hayata geçirdik. Turzim Kastamonu için ciddi bir kazanç kapısı haline getirmekte kararlıyız. Dağları, ormanları, kanyonları, milli parkları, koyları diğer tüm güzellikleriyle Kastamonu'ya sahip çıkacağız. 400 yataklı Devlet Hastanesi'nin de aralarında olduğu 25 sağlık tesisini Kastamonu'ya kazandırdık.

Millet kıraathanelerini bay Kemal anlamıyor. 

Kastamonu'da yapımı devam eden toplamda 7 katrilyon maliyeti olan 8 yol projemiz bulunuyor. Kastamonu'ya 250 yataklı fizik tedavi yapmak için klları sıvadık.

Kastamonu'da uzun vadeli içme suyu sorununu çözmek için Kırık Barajı'nı açıyoruz.Yaptığımız sulama tesisleriyle 160 bin dekar tarım arazisini sulamaya açtık. Kastamonu'da çiftçi kardeşlerimize toplam 781 milyon lira tarımsal destek verdik.

"SANDIKLARA SAHİP ÇIKACAĞIZ"

Sandıklara sahip çıkacağız. Sabah sandıkların açılmasından 1 saat önce sandık mahallinde olmanız lazım. 31 Mart çok önemli sandıklara sahip çıkacağız. İrademize, geleceğimize sahip çıkacağız.

MARKETLERDE NE VARSA TANZİM SATIŞTA DA OLACAK

Tanzim satış yerlerini kurduk, fiyatlar yarıya indi, daha da inecek. Temizlik ürünlerinden tutun neler varsa onları satmaya başlayacağız" dedi

HABERE YORUM KAT