1. HABERLER
  2. SİYASET
  3. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 1 Mayıs mesajı: İstihdamın artması için çalışmaya devam edeceğiz!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 1 Mayıs mesajı: İstihdamın artması için çalışmaya devam edeceğiz!

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, tüm dünyada kutlanan 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak tüm işçilerin bayramını tebrik etti. Erdoğan, "Ücretten sosyal haklara kadar bütün alanlarda işçilerimiz için iyileştirmelere vesile olmasını temenni ediyorum." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 1 Mayıs mesajı: İstihdamın artması için çalışmaya devam edeceğiz!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak tüm işöi ve emekçilerin bayramını tebrik etti. Erdoğan mesajında, işçilerin hak ve menfaatlerini gözetme çabasını ele alarak,"Alın teri dökerek çalışırken ülkemizi de büyüten işçi kardeşlerimin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyorum.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Alın teri dökerek çalışırken ülkemizi de büyüten işçi kardeşlerimin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyorum. İnsanımızın geleceğe güvenle ve umutla bakabilmesinin bir veçhesinin de emek konusunda adaletin tesis edilmesi olduğunun bilinciyle, bugüne kadar uyguladığımız iktisadi kalkınma politikalarımızın her safhasında insan odaklı hareket ederek, işçilerimizin haklarını ve menfaatlerini gözetme gayretinde olduk.

Bütün çalışanlarımızın şartlarını iyileştirme, hak ettikleri en iyi ücreti almalarını sağlama ve adil bir çalışma ortamı oluşturma noktasında çok önemli adımlar attık, atmaya da devam ediyoruz. Tüm dünyayı etkileyen ve çalışma hayatında yeni düzenlemeleri zorunlu kılan korona virüs salgınından işçi kardeşlerimizin en az şekilde etkilenmesi için de büyük çaba harcadık. Salgının ekonomik ve sosyal yaşama etkilerinin azaltılması için uygulamaya aldığımız düzenlemeler kapsamında işçilerimizin istihdamlarının devamını sağlayacak, haklarını koruyacak birçok tedbir ve desteği hayata geçirdik.

Büyüyen ve güçlenen Türkiye’mizde her bir vatandaşımızın refah seviyesinin yükselmesi, istihdamın artması için çalışmaya devam edeceğiz. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nün, ücretten sosyal haklara kadar bütün alanlarda işçilerimiz için iyileştirmelere vesile olmasını temenni ediyorum.”

Berna Akkaya
Haberler, Sondakika Haberleri
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
👍
👎
😍
😥
😱
😂
😡
HABERE YORUM KAT