1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Dağdaki çobanın Cumhurbaşkanı Erdoğan sevgisi

Dağdaki çobanın Cumhurbaşkanı Erdoğan sevgisi

Kastamonu (İHA) – Kastamonu'nun Tosya ilçesinde çobanlık yapan 66 yaşındaki Ahmet Arpacı, koyunlarını otlattığı sırada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip...

Dağdaki çobanın Cumhurbaşkanı Erdoğan sevgisi

Kastamonu (İHA) – Kastamonu'nun Tosya ilçesinde çobanlık yapan 66 yaşındaki Ahmet Arpacı, koyunlarını otlattığı sırada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevgisini seslendirdiği türkülerle anlattı.

Tosya'da Mermer Direk mevkiinde koyunlarını otlatırken söylediği türkülerle Cumhurbaşkın Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevgisini anlatmaya çalışan 66 yaşındaki çoban Ahmet Arpacı, "Benim, Allah'tan başka kimim kimsem yok. Bütün gün bu dağlarda koyun otlatıyorum. Ne eşim var, ne de çocuklarım var. Birde gazeteci ağabeyler tek güvencem garip dostu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan var. O bizi Ankara'dan görüyor. Allah ondan razı olsun, yolları yapıyor, gariplere yardım ediyor, bizleri hep düşünüyor" dedi.

Kameralar karşısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevgisini anlatmaya çalışan Ahmet Arpacı, daha sonra tekrar söylemeye başladığı türküleriyle koyunlarını otlatmaya devam etti.

Kaynak: İHA

HABERE YORUM KAT