1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Danla Bilic evleniyor mu? Danla Bilic kimdir?

Danla Bilic evleniyor mu? Danla Bilic kimdir?

Youtub'da çektiği makyaj videolarıyla ünlenen ve her videosuna isim takan Danla Bilic sosyal medya hesabında paylaştığı bir paylaşımla akılları karıştırdı. Danla Bilic evleniyor mu? Sevgilisi kim? Ayrıntılar haberimizde.

Danla Bilic evleniyor mu?  Danla Bilic kimdir?

Çektiği makyaj videoları ve geçirdiği tüp mide ameliyatı ile zayıflayan dikkatleri üzerine çeken Danla Biliç evleniyor mu?

DANLA BİLİÇ EVLENİYOR MU?

Çift, geçtiğimiz eylül ayında yollarını ayırmış ama ayrılığa 5 ay dayanabilmişti. Danla Bilic'ten açıklamalar! Bir dönem taktığı yüzükle evleniyor haberlerinin çıkmasına neden olan ünlü fenomen, dün akşam yaptığı paylaşımla takipçilerinin kafasını karıştırdı. Instagram'da 3.4 milyon takipçisi bulunan Bilic, hesabının hikaye bölümünden 'Evet evleniyoruz, 2029 eylül gibi...' yazısını paylaştı. Bilic, kendisine yöneltilen 'Ne zaman evleneceksiniz?' sorularını bu paylaşımla ti'ye aldı. İşte o paylaşım: 

Danla Bilic evleniyor mu? Danla Bilic kimdir?

DANLA BİLİÇ KİMDİR?

Danla Bilic, 5 Ekim 1994 tarihinde Kütahya’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimine Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü'nde 2. sınıfta devam etmektedir. Asıl adı Neslihan Damla Akdemir’dir. Dünyaca ünlü sosyal medya platformu olan YouTube’da paylaşmış olduğu makyaj videoları ile bir çok kitlenin sevgisini toplamıştır. Samimi ve doğal kişiliği sayesinde kısa bir süre içerisinde bir milyon takipçiye sahip oldu. 

Danla Bilic evleniyor mu? Danla Bilic kimdir?

Paylaşmış olduğu videolara verdiği isimlerle de dikkatleri üzerine toplayan Bilic, kendi makyaj markasını oluşturarak internet üzerinden satışlara da başlamıştır. Danla Bilic şimdiler de ise Makyaj Avcıları adlı yarışma programında sosyal medya fenomenleri Kedi Mari ve Berk Yılmaz ile birlikte jüri üyeliği yapmaya hazırlanmaktadır.

Danla Bilic evleniyor mu? Danla Bilic kimdir?

Danla Bilic evleniyor mu? Danla Bilic kimdir?Danla Bilic evleniyor mu? Danla Bilic kimdir?

HABERE YORUM KAT