1. HABERLER

  2. DÜNYA

  3. Dark yeni sezon (3. sezon) ne zaman çıkacak?

Dark yeni sezon (3. sezon) ne zaman çıkacak?

Dark yeni sezon (3. sezon) ne zaman çıkacak? Ne zaman başlıyor? soruları arama motorlarında bu dizinin takipçileri tarafından araştırılmaya başlandı. Biz de sizler için bu merak edilenleri derledik. İşte tüm detaylar

Dark yeni sezon (3. sezon) ne zaman çıkacak?

Başrolde Louis Hofmann,Oliver Masucci,Jördis Triebel gibi isimlerin olduğu Netflix dizisi Dark'ın yeni sezon tarihi dizi severler tarafından merak edilmeye başlandı. Peki Dark yeni sezon (3. sezon) ne zaman çıkacak? Ne zaman başlıyor? Tüm merak edilenler haberimide

DARK YENİ SEZON (3.SEZON) NE ZAMAN ÇIKACAK?

Dark'ın 3. sezonundan ilk fragman 26 mayıs itibariyle yayınlandı. Dark'ın 3. sezonunun yayın tarihi 27 Haziran olarak açıklandı.

Dark’ın yaratıcılarından Baranboodar, 3. Sezonu büyük yolculuğun son döngüsü olarak tanımlamıştı. Bu da demek oluyor ki ilk iki sezonuyla büyük bir hayran kitlesi edinen Dark, 3. sezonuyla veda edecek.

DARK DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Almanya'nın Winden kasabasının çocuklarının ortadan kaybolmaya başlamasıyla bölgede yaşayan dört ailenin kopuk ilişkileri, çifte yaşamları ve karanlık geçmişleri gün yüzüne çıkmış ve üç nesli kapsayan bir gizem gözler önüne serilmiştir.

Ana karakterler arasında babasının intiharını atlatmaya çalışan genç Jonas Kahnwald, erkek kardeşi 33 yıl önce ortadan kaybolan polis memuru Ulrich Nielsen ve emniyet amiri Charlotte Doppler yer almaktadır.

Dark yeni sezon (3. sezon) ne zaman çıkacak?

2019'da başlayan hikâye, dizideki ana ailelerden belirli kişilerin nüfuz sahibi Tiedemann ailesinin bölgede işlettiği nükleer enerji santralinin altından geçen mağara sisteminde bulunan bir solucan deliğinin varlığından yavaşça haberdar olmasıyla dizinin hikâyesi zamanda yolculuk ile kısa sürede 1986 ve 1953'ten de olaylar içermeye başlar.

Birinci sezonda sadece Kahnwald, Nielsen, Doppler ve Tiedemann ailelerinin sırları ortaya dökülmeye başlamamış ayrıca ortadan kaybolan çocuklar ile kasabanın ve sakinlerinin arasındaki bağlar su yüzüne çıktıkça ailelerin hayatları da mahvolmaya başlamıştır.

Dark yeni sezon (3. sezon) ne zaman çıkacak?

DARK DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Genellikle 2019'da geçen birinci sezon aynı zamanda 1986'dan ve 1953'ten olaylar içerdiğinden birçok ana karakter değişik yaşlarda birden fazla oyuncu tarafından canlandırılmıştır.

Dark yeni sezon (3. sezon) ne zaman çıkacak?

Louis Hofmann
Maja Schöne
Oliver Masucci
Stephan Kampwirth
Angela Winkler
Jördis Triebel
Daan Lennard Liebrenz
Lisa Vicari
Moritz Jahn
Paul Lux

Bölge Gündem
Editör Ekibi

HABERE YORUM KAT